CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Sit NCITYbone Brno Zabovresky
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
matena
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 7

Question Sit NCITYbone Brno Zabovresky Příspěvek č. 1 

Vcera vecer jsem narazil na sit.
Je slaba, jmeno je NCITYbone, na webu jsem vsak nenasel zadne info. Jsem zacatecnik a tak jen tusim, ze vyzaduje pristupovy klic.\
Vi nekdo o te siti?
Vidim ji od kostela smerem pres most na stred mesta.
Diky za kazdou informaci
Lukas

Old Post 02.04.2003 v 11:47
matena je offline   Click Here to See the Profile for matena   Find more posts by matena   Click here to Send matena a Private Message   Click Here to Email matena     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shpenat
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 2 

Rekl bych, ze tato sit nespada po czfree. Co se tyce tve polohy, napis nejake podrobnejsi specifikace, o jaky kostel se jedna.
Shpenat

Old Post 02.04.2003 v 12:34
Shpenat je offline   Click Here to See the Profile for Shpenat   Find more posts by Shpenat         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vlado
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 18

netbox Příspěvek č. 3 

ncitybone - je netbox . . . nebo ten kdo si tu sit pojmenoval stejen

Old Post 02.04.2003 v 18:32
Vlado je offline   Click Here to See the Profile for Vlado   Find more posts by Vlado   Click here to Send Vlado a Private Message   Click Here to Email Vlado   Visit Vlado's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matena
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 4 

... netbox...
Ne, ze bych presne vedel co to je. Predpokladam, ze nejaka komercni sit.
Neznate nekdo nejake pristupove heslo?
L.

Old Post 03.04.2003 v 06:02
matena je offline   Click Here to See the Profile for matena   Find more posts by matena   Click here to Send matena a Private Message   Click Here to Email matena     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Příspěvek č. 5 

Old Post 03.04.2003 v 07:41
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vlado
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 6 

no podkud vim tak cca 1000 za 128/128 a instalaci by ses snad moh domluvit pri stesti na naky nizsi cene ... kyz by nic neinstalovali (:

Old Post 03.04.2003 v 19:32
Vlado je offline   Click Here to See the Profile for Vlado   Find more posts by Vlado   Click here to Send Vlado a Private Message   Click Here to Email Vlado   Visit Vlado's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

Netbox Příspěvek č. 7 

S něma se na ničem nedomluvíš, chtěl jsem aby mě připojily,že mám kartu Zcom 626 ale oni ne, protože to nechodí s jejich AP ale že mi udělají instalaci za 8,5KKč na sdílenou linku.

Old Post 05.04.2003 v 19:02
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaltman
Junior Member

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 145

Příspěvek č. 8 

Volal sem do Netboxu, jestli se muzu pripojit se svou WiFi a oni mi odpovedeli, ze to mozne neni... ze musim pouzit jejich zarizeni....

Z toho je patrne, ze vydelavaji i na instalacich.... ;-)))))

Old Post 06.04.2003 v 21:55
jaltman je offline   Click Here to See the Profile for jaltman   Find more posts by jaltman   Click here to Send jaltman a Private Message   Click Here to Email jaltman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz