CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Rok Klacelovy
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Matysek
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 17

Rok Klacelovy Příspěvek č. 1 

Ahoj Zmatiku,
je to ten roh naproti kolejim, takze klidecek. Navic v te pekarne bydli pan Sima, se kterym se ja znam trochu a ten kamos velmi velmi dobre a podle mne by do toho sel s nama... je to radioamater, resp. spis radioprofesional, takze by to mohlo byt hodne hodne gut.
Kazdopadne bychom se meli sejit, ja se o te vcerejsi schuzce dovedel vcera ve 20:20 :(
A hlavne se sejit s tofim a domluvit postup. Dotahnu i toho kamosa a mozna i pana Simu.

Sitim ahoj
Mates

Old Post 17.01.2003 v 13:14
Matysek je offline   Click Here to See the Profile for Matysek   Find more posts by Matysek   Click here to Send Matysek a Private Message   Click Here to Email Matysek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 2 

Matesi, prosim, nezakladej novy thread vzdycky kdyz chces neco
napsat. Pak je to hrozne neprehledne.
Souhlasim se schuzkou, ale jsem casove dost
vytizen, takze radeji to domlouvat s urcitym predstihem.
Co treba V-klub na kravaku?
Dojmy ze vcerejsi schuzky hodlam napsat do puvodniho
thredu Pripojeni Masarykova ctvrt (ci jak se to presne jmenuje)
aby na to vsichni zainteresovani dostali avizo. Snad mne to vyjde jeste dnes,
pokud ne tak v pondeli.

Zmatik

Old Post 17.01.2003 v 14:25
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matysek
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 3 

OK, jsem teprve zacatecnik. ;-/
Tak dej vedet, zkusim jeste dnes se domluvit s tim kamosem.

Mates

Old Post 17.01.2003 v 14:35
Matysek je offline   Click Here to See the Profile for Matysek   Find more posts by Matysek   Click here to Send Matysek a Private Message   Click Here to Email Matysek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz