CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Internet > pripojeni k internetu Praha 10 Strasnice??
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jdrbal
Newbie

Registrován: 20.01.2009
Příspěvků: 3

Question pripojeni k internetu Praha 10 Strasnice?? Příspěvek č. 1 

Zdravim, rad bych se pripojil na net, hlavne kvuli mailu, predpokladal jsem, ze to bude celkem levne, ale nejlevneji jsem prozatim nasel O2 za 300kc/mes. Doma na notebooku vidim dostupne site :
HolanStrasnice
MAX
G664T_Wireless
ROMAN
VOIP
kontrafakt
Cheapernet
Cheapernet 045.1
Cheapernet 045.2
wia-skal

a obcas i nasledujici:
czfree.net.KotekAP
linksys
JM
fannet
MY_NET
Internet
Fila
Straightcore
FBI_Hub

a tak jsem myslel, ze nebude problem je podle nazvu vygooglovat, zjistit cenu a domluvit se. Jenze na netu jsem nasel pouze jednu z nich a tam jeste byla nejaka vysoka cena. Na nektere site-cheapernet a G664T_wireless se dokonce PC sam pripojuje, ale samozdrejme je to nejak blokovano, prestoze je to nezabezpecena sit.


Pokud byste nekdo mel nejakou radu, co s tim, nebo vedel neco o nejakem levnem pripojeni. Dejte prosim vedet.
Myslim, ze by to mohlo pomoci jako navod i dalsim lidem- snad nejsem sam, kdo shani levne pripojeni na net a priznavam, ze cena kolem 300 mi prijde za to obcasne pouziti mailu doceladost.

Diky a pekny den preju.

PS-jeste vim, ze OU nabizi nejake "bezplatne" pripojeni, jenze nakonec, pokud nevidim jejich signal, to vyjde asi na par tisic, kdyz nekdo prijde, promeri a instaluje antenu...

Old Post 18.02.2011 v 18:49
jdrbal je offline   Click Here to See the Profile for jdrbal   Find more posts by jdrbal         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 19.02.2011 v 17:57
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sashasuman
Newbie

Registrován: 19.12.2014
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 3 

Chtěl bych se zeptat, zda někdo nenabízíte připojení v Brně Štýřicích, ulice Ludmily Konečné? Díky za info.

__________________

sasha

Old Post 19.12.2014 v 04:34
sashasuman je offline   Click Here to See the Profile for sashasuman   Find more posts by sashasuman   Click here to Send sashasuman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz