CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > D-Link DWL-900+
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
DickSz
Newbie

Registrován: 11.10.2010
Příspěvků: 3

D-Link DWL-900+ Příspěvek č. 1 

Zdravím s obdivem - polovině toho, co čtu nerozumím.
Ale jsem trpělivý, tak se to snad změní.
Prosím nasměrujte mě na řešení.
Nemůžu donutit D-link 900 aby poskytoval přístup k internetu více, než jednomu PC. Před dvěma roky to šlo, teď se to nedaří.
Na vysvětlení - před dvěma roky jsem přešel na drát, a D-link prodal. Teď jsem to zas potřeboval, tak jsem koupil, ale z bazaru.

__________________

XJ_jelito

Old Post 11.10.2010 v 07:40
DickSz je offline   Click Here to See the Profile for DickSz   Find more posts by DickSz   Click here to Send DickSz a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32


Registrován: 17.09.2004
Příspěvků: 1141

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: D-Link DWL-900+ Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 11.10.2010 v 11:55
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DickSz
Newbie

Registrován: 11.10.2010
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 3 


Nezlob se, ale tomuhle nerozumím
Nasměrujte mne někde do Vašeho archivu, kde si přečtu základy.
Nebudu Vás otravovat požadavky na probírání něčeho, co už jste tady řešili.
Nebo na nějaké stránky pro začátečníky.
Jsem fakt jelito

__________________

XJ_jelito

Old Post 11.10.2010 v 13:06
DickSz je offline   Click Here to See the Profile for DickSz   Find more posts by DickSz   Click here to Send DickSz a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 4 

No v tom pripade je treba se obratit nejdrive na dodavatele internetu. Ten bude vedet co a jak.

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 11.10.2010 v 13:10
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DickSz
Newbie

Registrován: 11.10.2010
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 5 

Poskytovatel internetu mne ujistil, že by to mělo normálně fungovat a je to jen nastavením sítě.
D-Link DWL-900+ je AP, takže mám nad čím bádat.
(To je první zkratka, vedle IP, kterou jsem pochopil :-)))

__________________

XJ_jelito

Old Post 12.10.2010 v 12:45
DickSz je offline   Click Here to See the Profile for DickSz   Find more posts by DickSz   Click here to Send DickSz a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 6 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 12.10.2010 v 14:29
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludvik
Senior Member

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 543

Příspěvek č. 7 

Pokud vím, tak i dlink je v módu ap transparentní. Tedy co máš na wifi, to vidí poskytovatel na drátu. Dokonce ani IP nastavovat nemusíš, pokud ti stačí výchozí (což teda vůbec, ale vůbec nedoporučuju). A pokud ti to nejde ani tak, tak poskytovatel filtruje počítače na MAC adresy a musíš mu je nahlásit ... Nebo prostě máš na počítačích špatné IP.

__________________

www.khnet.info

Old Post 12.10.2010 v 16:59
ludvik je offline   Click Here to See the Profile for ludvik   Find more posts by ludvik   Click here to Send ludvik a Private Message   Click Here to Email ludvik   Visit ludvik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz