CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > straightcore GWP-116VE
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
dejvic.x
Newbie

Registrován: 23.01.2007
Příspěvků: 17

straightcore GWP-116VE Příspěvek č. 1 

dnes jsem se snazil pripojit do site "predmet" ale bezdadejne, pripojoval jsem to v miste kde byl vyhled cisty na 4 vysilace - kombinace jak horizontal tak vertikal, ale maximalni pripojena rychlost 1MB/s, vic se to nepovedlo. pingy fungovaly tak okolo 10ms, ale jakmile jsem poslal vyssi ping tak spojeni padalo, a spojeni se odpojovalo, a zase pripojovalo, pritom v baraku vedle jedou klienti na stejny vysilace naprosto v pohode ale s wrt311. zkousel jsem 2ks gwp116 a pokazde to stejne, fw tam byl nahrany 1.6.4 rc6. nemate nekdo zkusenosti s timto zarizenim a pripojenim v siti? dekuji za kazdou radu. david

Old Post 19.10.2007 v 19:47
dejvic.x je offline   Click Here to See the Profile for dejvic.x   Find more posts by dejvic.x   Click here to Send dejvic.x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Re: straightcore GWP-116VE Příspěvek č. 2 

__________________

Provozovatel bezdrátové sítě Tucnak.org (nejen Olomouc) http://bloguje.tucnak.org/

Old Post 22.10.2007 v 18:36
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejvic.x
Newbie

Registrován: 23.01.2007
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 3 

aha tohle je taky bulk, takze vratim tez, dekuji za poznatky.

Old Post 22.10.2007 v 20:49
dejvic.x je offline   Click Here to See the Profile for dejvic.x   Find more posts by dejvic.x   Click here to Send dejvic.x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
richik
Newbie

Registrován: 17.08.2002
Příspěvků: 51

zkušenosti Příspěvek č. 4 

Používáte někdo 116VE ve větším množství na sítí?
Já jsem nasadil zatím pouze 3, z posledních dvou, které jsou připojeny na společný sektor však mám poněkud hrůzu - při menším zatížení cca 200-500kbps začínají lítat pingy z AP na obě jednotky (cca stovky ms) a objevuje se ztrátovost.

Používám WEP kryptování, zkusil jsem to i vypnout, ale stejný výsledek.

Na straně AP je RB532.
Při testu 1000 pingů, interval 100ms, paket o velikosti 1500 ztrátovost i přes 15%. Je to na vesnici, kde není jiná síť (ale sektorovka na straně AP vidí na 15km vzdálené město...). Zkoušel jsem různý kanály, nikde to ale nebylo o nic lepší.

První kus mám osazený jinde, obec přes 1tis. obyvatel (více poskytovatelů), a výše uvedený test mi proběhl bez jediného ztraceného paketu, s průměrem 10ms (max. 30ms) - což je super. Tam používám WPA TKIP.

Do problémového místa v nejbližší době osadím Ovislink 5460AP, který jsme doposud používali všude, a pak tedy budeme vědět, kde hledat chybu

Jaké máte zkušenosti ostatní?

Old Post 06.04.2008 v 21:58
richik je offline   Click Here to See the Profile for richik   Find more posts by richik   Click here to Send richik a Private Message   Click Here to Email richik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nechtej
Newbie

Registrován: 01.08.2005
Příspěvků: 51

jj Příspěvek č. 5 

2ks, koupil jsem je ze zoufalství, potřeboval jsem něco "na ven"

bohužel ta samá zkušenost, při zatížení vylítne ping na tisíce ms. zkousel jsem vsechno mozny a nic.
FW1.6.9.CZ

__________________


To že jste paranoidní ještě neznamená, že po Vás nejdou...

Old Post 05.06.2008 v 23:27
nechtej je offline   Click Here to See the Profile for nechtej   Find more posts by nechtej   Click here to Send nechtej a Private Message   Click Here to Email nechtej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz