CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > WLA5000APv2 - problém s firmware
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jahol
Newbie

Registrován: 23.06.2007
Příspěvků: 11

WLA5000APv2 - problém s firmware Příspěvek č. 1 

Zdravím, neví někdo jak nahrát zpět do APéčka WLA-5000APv2 funkční firmware. Podařilo se mi omylem nahrát do APéčka 5000APv2 starší verzi firmware určenou pro WLA-5000AP (v1). Rozdíl mezi první a druhou verzí je jen ve velikosti RAM (v1 má 16MB, v2 má 32MB). Od té doby se nemůžu nijak k tomuto AP připojit. Po připojení kabelu síťovka signalizuje spojení, ale nelze zjistit IP adresu ovisa. Zkoušel jsem i RESET nastavení, ale nic to nepomohlo. Existuje nějaký seriový kabel pro připojení PC přímo k desce tohoto APéčka? Na desce má nějaké piny pro připojení speciálního kabelu...podobně to má AirCA8.

Old Post 20.07.2007 v 02:01
jahol je offline   Click Here to See the Profile for jahol   Find more posts by jahol   Click here to Send jahol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Příspěvek č. 2 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 20.07.2007 v 05:10
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sj-shark
Member

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 385

Příspěvek č. 3 

__________________

... život je hra, hraní je život....
>>><www.gameparty.cz><<<
nejlepsi a nejvetsi herni server v srdci czfree.net

Old Post 20.07.2007 v 23:43
sj-shark je offline   Click Here to See the Profile for sj-shark   Find more posts by sj-shark   Click here to Send sj-shark a Private Message     Visit sj-shark's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahol
Newbie

Registrován: 23.06.2007
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 4 

Old Post 21.07.2007 v 00:01
jahol je offline   Click Here to See the Profile for jahol   Find more posts by jahol   Click here to Send jahol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sentmen
Newbie

Registrován: 22.07.2007
Příspěvků: 4

Smile zkušenější prosím praďte Příspěvek č. 5 

pánové tak jsem to po dlouhé době dal konečně dohromady. Funkční serioví kabel s převodníkem, TFTP server, přejmenoval jsem to na zImage, zpustil Hyperterminal všechno přesně podle návodu.

Ono se to rozběhne ale hned tam skočí ta nabídka kde mám vybrat dvojku a mě se tam sama udělá trojka a rozjede se to dál. Nevím kde dělám chybu. Nahráv to do WLAčka, teda abych na to nezapoměl.


Rád bych se zeptal: jak se mění ty číslice v Hyperterminálu na číslo dvě.
Jaký bych měl použít software pro to přepsání na
"zImage" do v1 a jak změnit tu nabídku v tom
Hyperterminálu na dvojku. Prosím podrobnější popis
jsem tak trošku amatér.
Předem díky.

Old Post 23.07.2007 v 21:12
sentmen je offline   Click Here to See the Profile for sentmen   Find more posts by sentmen   Click here to Send sentmen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahol
Newbie

Registrován: 23.06.2007
Příspěvků: 11

Re: zkušenější prosím praďte Příspěvek č. 6 

Old Post 24.07.2007 v 01:31
jahol je offline   Click Here to See the Profile for jahol   Find more posts by jahol   Click here to Send jahol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahol
Newbie

Registrován: 23.06.2007
Příspěvků: 11

Thumbs up Příspěvek č. 7 

Old Post 24.07.2007 v 02:30
jahol je offline   Click Here to See the Profile for jahol   Find more posts by jahol   Click here to Send jahol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sentmen
Newbie

Registrován: 22.07.2007
Příspěvků: 4

Smile poraďte mi ještě jednou Příspěvek č. 8 

Tak jsem to teda přepnul na klávesy systému windows a stále se mi nedaří. Ta nabídka proběhne a je tam sama hned trojka.
Nevím co stím. Kdy mám zmáčknout tu dvojku, má to být dvojka z klasické numerické klávesnice?Sama jen tak bez kombinace s jinou klávesou a přesně ve kterém okamžiku?

Old Post 24.07.2007 v 16:51
sentmen je offline   Click Here to See the Profile for sentmen   Find more posts by sentmen   Click here to Send sentmen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

mam stejny problem Příspěvek č. 9 

cus chlapi, taky si zkontroluj, jestli mas dobre zapojen vystup s TTLka....

jinak já mam takovej problém, že mě i když se to pak jakoby připojí k tomu tftp, tak mi to pak napíše download error, a jsem v prdeli.... reboot...
nevítě někdo co s tim ??

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 24.07.2007 v 22:23
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahol
Newbie

Registrován: 23.06.2007
Příspěvků: 11

Re: mam stejny problem Příspěvek č. 10 

Old Post 24.07.2007 v 22:37
jahol je offline   Click Here to See the Profile for jahol   Find more posts by jahol   Click here to Send jahol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahol
Newbie

Registrován: 23.06.2007
Příspěvků: 11

Re: poraďte mi ještě jednou Příspěvek č. 11 

Old Post 24.07.2007 v 22:47
jahol je offline   Click Here to See the Profile for jahol   Find more posts by jahol   Click here to Send jahol a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sentmen
Newbie

Registrován: 22.07.2007
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 12 

Old Post 25.07.2007 v 07:49
sentmen je offline   Click Here to See the Profile for sentmen   Find more posts by sentmen   Click here to Send sentmen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sentmen
Newbie

Registrován: 22.07.2007
Příspěvků: 4

Chlapi je to v pr. Příspěvek č. 13 

Chlapy je to fakt špatný. Pořád se stím peru a nemůžu na to přijít. Vopravdu by se nenašel nikdo kdo by mi stím trošku helfnul?
Stále tam skáče ta varianta "3" na nic to nečeká rozjede se to a teď navíc tam nakonci vípisu začnou zkákat samí dlouhý óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
a asi tak po pěti řádcích se to asi zastaví. Zkuste být někdo od té dobroty a prosím poraďte. Nemůžu mít třeba už vadnou tu Flashku?

Old Post 02.08.2007 v 09:47
sentmen je offline   Click Here to See the Profile for sentmen   Find more posts by sentmen   Click here to Send sentmen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz