CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Ap Wl-1302
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kolombo82
Junior Member

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 299

Ap Wl-1302 Příspěvek č. 1 

Zdravim,
nahral jsem do WL-1302 APPro (free verzi bez techn. podpory, verze pro WL-1302) a vsechno probehlo v poradku, do AP jsem se dostal, tak jsem AP odlozil.
Po case se k nemu vratil, lec na defaultni IP se nemuzu do AP dostat a jakou ma jinou IP uz nemam napady (jestli jsem ji zmenil). Zkousel jsem AP resetovat do tovarniho nastaveni ale mam pocit ze to vubec nic nedela (at drzim reset jakkoli dlouho).

Nevite jak AP uplne resetovat do defaultu?

Diky za napady

PS: Lan dioda sviti, kabel krizenej mam...

Old Post 25.09.2006 v 22:00
kolombo82 je offline   Click Here to See the Profile for kolombo82   Find more posts by kolombo82   Click here to Send kolombo82 a Private Message   Click Here to Email kolombo82   Visit kolombo82's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Great Man
Newbie

Registrován: 19.04.2003
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 2 

Free verze neni urcena pro WL1302, pomuze jen prevodnik (i kdyz asi zrovna 1302 nema naletovane konektory, zkus domluvit reklamaci).

Old Post 22.10.2006 v 05:01
Great Man je offline   Click Here to See the Profile for Great Man   Find more posts by Great Man   Click here to Send Great Man a Private Message   Click Here to Email Great Man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 3 

To je opravdu na seriovou konzoli a piny budes muset dopajet. Reset pres tlacitko u nej nefunguje. Jestli tam mas APpro pro WL1302 tak bude stacit pres ifconfig zmenit ip adresu. Jestlis tam dal verzi pro ovise1120, tak budes muset prehrat novy firmware. Ten totiz funguje jen do prvniho tvrdyho resetu, pak nechce nabehnout.

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 22.10.2006 v 07:58
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolombo82
Junior Member

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 299

Diky za info Příspěvek č. 4 

Diky za info,
tak uz vim ktera bije. Nahral jsem tam verzi APPro pro WL-1302 ale to ze nebude fungovat tlacitko na reset me ani ve snu nenapadlo (a nekde na netu jsem cetl ze se nekdo setkal s tim ze mu tusim 2 z 10 kusu nefungoval reset, tak jsem si myslel ze to je ono). Momentalne se to resi pres reklamaci, tak uvidim jak to dopadne. Jelikoz to vypadalo ze vsechno funguje, tak jsem zkousel i ethereal abych zjistil IP kterou jsem tam nastavil, ale nic jsem nezjistil :(
Uvidim jak si s tim poradi na reklamaci...
Kazdopadne diky moc za info.
K.

Old Post 22.10.2006 v 10:13
kolombo82 je offline   Click Here to See the Profile for kolombo82   Find more posts by kolombo82   Click here to Send kolombo82 a Private Message   Click Here to Email kolombo82   Visit kolombo82's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz