CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Koupě APčka a sdílení
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
sparhawk77
Newbie

Registrován: 23.10.2005
Příspěvků: 8

Lightbulb Koupě APčka a sdílení Příspěvek č. 1 

Čaute chtěl bych v našem malém městečku udělat wi-fi sí? jen pořád nejsem rozhodnutý jaké APčka bych měl nakoupit. Mohl by jste mi poradit jakou značku a typ APčka mám koupit, které je stabilní nezatuhává a je spolehlivé. Chtěl bych dělat 54 MB sí?.
A další věc mám doma připojení k internetu na střeše mám anténu (síto) a APčko od poskytovate inetu a chci tento internet dál sdílet přes wi-fi. Na to budu potřebovat co 2 APčka ?? Jedno co bude jako router a druhé co bude v režimu AP, na které se budou ostatní připojovat ???

Old Post 24.10.2005 v 07:16
sparhawk77 je offline   Click Here to See the Profile for sparhawk77   Find more posts by sparhawk77   Click here to Send sparhawk77 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sparhawk77
Newbie

Registrován: 23.10.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 2 

Když budu dělat wifi sí? je lepší mít v té síti APčka stejné značky že jo ?? četl jsem tady různé příspěvky o různých AP, ale nikde jsem nenašel nějaké srovnání APček nebo něco kde píšete jaké APčka nejvíce používáte. Měl jsem sice vybrán před měsícem Ovislink 1120, který je 11 MB, ale ten je prej dobrý jen v režimu klient a jeho nástupce 54 MB prej taky moc není dobrý tak nevím.

Old Post 24.10.2005 v 07:24
sparhawk77 je offline   Click Here to See the Profile for sparhawk77   Find more posts by sparhawk77   Click here to Send sparhawk77 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 3 

trocha hledani ve foru a cteni FAQ neuskodi

pro staticke routovani ti ovislink 1120 bude stacit, ale pokud bys chtel vsak dynamicke routovani tak budes muset mit sw ap

__________________

Old Post 24.10.2005 v 08:37
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 4 

Old Post 24.10.2005 v 09:41
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 24.10.2005 v 09:46
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz