CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > nod CZFree.Net.Ska2Hos
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Vobo007
Newbie

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 2

Arrow nod CZFree.Net.Ska2Hos Příspěvek č. 1 

Zdravim, mel bych zajem o pripojeni po zmereni chytam nod CZFree.Net.Ska2Hos. Na mape sem vsak tento nod nenasel muze mi nekdo poradit?Lokalita Praha. Predem Dekuji.

Old Post 17.10.2005 v 22:34
Vobo007 je offline   Click Here to See the Profile for Vobo007   Find more posts by Vobo007   Click here to Send Vobo007 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvorma
Senior Member

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 540

Re: nod CZFree.Net.Ska2Hos Příspěvek č. 2 

Old Post 22.03.2006 v 14:49
dvorma je offline   Click Here to See the Profile for dvorma   Find more posts by dvorma   Click here to Send dvorma a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sajjad123
Banned

Registrován: 10.12.2014
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 3 

Ahojky všichni z okolí Kyjova.
Pokud by byl zájem o zřízení czfee.netu v Kyjově, tak bych možná dokázal sehnat solidní linku za solidní peníze, ale to bych musel nejdřív domluvit to připojení a musel by být zájem. Taky bych vítal jakoukoliv pomoc a nabídky spolupráce. Pro začátek mám nachystaný na router p166MMX,128MB RAM a 4,3GB HDD.
Musely by se koupit bezdrátové karty a antény případně udělat ronja.
Měl jsem v plánu kontaktovat lidi co bydlí v panelácích a pro začátek udělat páteř na ronjích a bezdráty na net a pro připojení vzdálenějších uživatelů. Protože mám málo času a je to časově hodně náročné uvítal bych někho kdo by mi s tím pomohl a taky někoho kdo se trochu víc vyzná v linuxu (já začínám:-) ).
Doufám, že se někdo ozve a? to můžem rozjet.
Pro začátek se pokusím poptat po té lince(aspoň předběžně).

__________________

aliiiiii

Old Post 10.12.2014 v 13:00
sajjad123 je offline   Click Here to See the Profile for sajjad123   Find more posts by sajjad123   Click here to Send sajjad123 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apple
Newbie

Registrován: 14.10.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 4 

Old Post 11.12.2014 v 14:17
apple je offline   Click Here to See the Profile for apple   Find more posts by apple   Click here to Send apple a Private Message   Click Here to Email apple     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz