CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Pomoc z Atherosom CM9
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
zok
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 9

Pomoc z Atherosom CM9 Příspěvek č. 1 

Tak uz som uplne zufaly, v CR som si zakupil dve karty Atheros CM9 + anteny PW25. (vsetko 5.8GHz) vsetko som zapojil nahodil debian + madwifi a: doma na stole sa to chova divne sice sa mi to spoji a akotak to funguje, ale mi strasne kolise signal a aj vypadava vypada to hrozne. ak som stim isiel von cca 5km tak vobec nic karty sa asociovali ale nepresiel mi ani jeden ping. Neporadite mi ako to mam rozchodit?. Kart su CM9, anteny PW25 5.8GHZ, z karty mam pigtail rovno na antenu, txpover 40mW, rate 6M, iwpriv ath0 mode 1 (iba 802.11a) atd ... Poradte mi please, alebo apom preco tak hrozne kolise a vypadava signal? aj ked to mam doma na stole? vopred dik.

Old Post 17.07.2005 v 13:31
zok je offline   Click Here to See the Profile for zok   Find more posts by zok   Click here to Send zok a Private Message   Click Here to Email zok   Visit zok's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Pomoc z Atherosom CM9 Příspěvek č. 2 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 17.07.2005 v 19:53
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zok
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 3 

Dik smudlo, si zlaty dokumentacia k madwifi je v EN keby som vedel tak si ju precitam lenze mi to moc po EN nejde. cele mi to funguje az na ten signal a snad sa nejde aj niekto kto mi poradi aj nieco co neviem (okrem toho nech si precitam dokumentaciu: to viem)

Old Post 17.07.2005 v 21:59
zok je offline   Click Here to See the Profile for zok   Find more posts by zok   Click here to Send zok a Private Message   Click Here to Email zok   Visit zok's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spasitel
Newbie

Registrován: 13.02.2003
Příspěvků: 86

Re: Pomoc z Atherosom CM9 Příspěvek č. 4 

Old Post 18.07.2005 v 09:38
spasitel je offline   Click Here to See the Profile for spasitel   Find more posts by spasitel   Click here to Send spasitel a Private Message   Click Here to Email spasitel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zok
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 5 

super vypadavanie som si uz vyriesil, ostava mi len to preco ten signal tak hrozne kolise, prosim poradte mi niekto vseci pisu o tychto kartach pouzivaju ich a nikto nemal tento problem? ved vseci pouzivaju pre tieto karty debian + madwifi, okrem niektorych zastancov wrapov , staros atd ...

Old Post 18.07.2005 v 10:09
zok je offline   Click Here to See the Profile for zok   Find more posts by zok   Click here to Send zok a Private Message   Click Here to Email zok   Visit zok's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zok
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 6 

Old Post 18.07.2005 v 10:35
zok je offline   Click Here to See the Profile for zok   Find more posts by zok   Click here to Send zok a Private Message   Click Here to Email zok   Visit zok's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radoko
Newbie

Registrován: 10.01.2005
Příspěvků: 47

otazka Příspěvek č. 7 

ako si riesil vypadavanie ... rozpis .. je tu viac zufalcov, respektive informacii nie je nikdy dost

dik

Old Post 18.07.2005 v 12:24
radoko je offline   Click Here to See the Profile for radoko   Find more posts by radoko   Click here to Send radoko a Private Message     Visit radoko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Re: Pomoc z Atherosom CM9 Příspěvek č. 8 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 18.07.2005 v 13:06
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zok
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 9 

No vypadavanie signalu som vyriesil tak ze som dal uplne nove madwifi a rozchodilo sa to hwsoft kde tu ta informace je ??? si povedal ze je v dokumentacii v madwifi a ta je po EN a ja po EN dobre neviem, dalej ak je tu na czfree tak aspom link by si mohol dat doplacu prosim ta.

Old Post 18.07.2005 v 14:56
zok je offline   Click Here to See the Profile for zok   Find more posts by zok   Click here to Send zok a Private Message   Click Here to Email zok   Visit zok's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 10 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 18.07.2005 v 15:18
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11 

my jsme tu měli taky problém CM9 s madwifi

client pořád hledal signal (scanoval) i kdyz signal byl určitě, vzdy se na okamžik spojili ale pak hledal dál ( ověřeno i dle pingů, které vždy v pravidelncýh intervalech byli a pak nebyli)
nevyřešili jsme to. ale rád by jsme vědel co jsme dělali blbě

Old Post 18.07.2005 v 19:47
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zok
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 12 

zacinam mat pocit ze su lowe za tie CM9 v lufte ale nie ja ich spojim aj keby som mal cele madwifi prepisat ked som si upravyl hostap aby spolupracoval z keybolamy (usb) klucmy tak toto nemoze byt problem ... potom dam vedet ako som dopadol ...

Old Post 18.07.2005 v 20:33
zok je offline   Click Here to See the Profile for zok   Find more posts by zok   Click here to Send zok a Private Message   Click Here to Email zok   Visit zok's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 13 

Docela by me zajimalo co resite? Pokud neumite nastvait madwifi, trak si kupte StarOS za necelou tiisicovku, tam to muzete naklikat. Pokud se drzim dokumentace, ktera tu je napsana, vcetne vsech nastaveni dle vzdalenosti, tak to na 1km v CR jede i v limitu.
(pokud by se pouzil i dvoucestny attenuator, tak i na vic).

Mame tech karticek uz cca 15 nasazenych, a vyjma tri co ted jdou do reklamace neni problem.

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 18.07.2005 v 20:44
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zok
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 14 

nad 1km som sa docital toho dost treba tam cez athctl nastavyt vzdialenost, acktimeout atd... ale riesim to ze mam to doma na stole a strasne mi lieta signal vid. graf hore. hwsoft mas spraveny spoj s tyma kartami aj nad 1km napr 6km alebo tak neco cez debian + madwifi? staros nechcem klasika debian mi bohato staci a som snim nesmierne spokojny skor ma zaujima to madwifi ci dokaze z CM9 spravyt 6km? ak mas takuto skusenost tak by si mi mohol pomoct, by som ta oto aj poprosil dik.

Old Post 18.07.2005 v 20:55
zok je offline   Click Here to See the Profile for zok   Find more posts by zok   Click here to Send zok a Private Message   Click Here to Email zok   Visit zok's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 15 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 19.07.2005 v 06:43
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zok
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 16 

Ok, dik. aspom si ma povzbudil ked tvrdis ze madwifi s CM9 spravy desiatky km snad to zvladnem dam vedet ako som dopadol

Old Post 19.07.2005 v 09:11
zok je offline   Click Here to See the Profile for zok   Find more posts by zok   Click here to Send zok a Private Message   Click Here to Email zok   Visit zok's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz