CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > ??????funkynet???????
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pavlicek
Newbie

Registrován: 09.11.2003
Příspěvků: 99

??????funkynet??????? Příspěvek č. 1 

rika nekomu neco tahle sit? pri prochazeni okolnich siti najdu i sest apcek teto site, a z toho dve az tri s velice slusnym signalem (na 18db smerovku).....
je to normalni?.... pochopitelne je mozne ze jsou ta apcka se silnym signalem ve vyzarovacim uhlu anteny ale nejde spis o prekrocovani povoleneho limitu ctu? nechci nikoho obvinovat ale posledni dobou se mi zvetsil packetloss a myslim ze by na vine mohlo byt ruseni.....
uvital bych hlavne reakci provozovatele teto site....diky

Old Post 13.03.2005 v 15:23
pavlicek je offline   Click Here to See the Profile for pavlicek   Find more posts by pavlicek   Click here to Send pavlicek a Private Message   Click Here to Email pavlicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZ_Vilda
Builder
zastupce cloudu 10.17


Registrován: 08.10.2003
Příspěvků: 368

Znam Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 13.03.2005 v 17:57
CZ_Vilda je offline   Click Here to See the Profile for CZ_Vilda   Find more posts by CZ_Vilda   Click here to Send CZ_Vilda a Private Message   Click Here to Email CZ_Vilda   Visit CZ_Vilda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lachmex
Newbie

Registrován: 23.03.2005
Příspěvků: 2

FunkyNet... Příspěvek č. 3 

Naposledy upravil lachmex 23.03.2005 v 19:04

Old Post 23.03.2005 v 19:00
lachmex je offline   Click Here to See the Profile for lachmex   Find more posts by lachmex   Click here to Send lachmex a Private Message     Visit lachmex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavlicek
Newbie

Registrován: 09.11.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 4 

to je vazne zajimave..... zverejnete tedy polohu apcek FUNKYNET3, FUNKYNET1, FUNKYNET protoze vsechny maji podezrele silny signal
zvlaste FUNKYNET3 je srovnatelny se signalem apcka vzdaleneho jen 150m ode mne.... pro upresneni severozapadni II
a to ani nemluvim o tom ze se vase apcka narvala na jiz obsazene kanaly...chapu mate jich minimalne sest, to se pak tezko hleda volny kanal.
na svych strankach pisete ze se jedna o nekomercni aktivitu...to ovsem neznamena ze se nemusite drzet zadnych pravidel.
i na vas se krome dodrzovani max. vyzareneho vykonu vztahuje take povinna registrace od CTU a povoleni k provozovani telekomunikacnich sluzeb, zivnostensky list na totez je pochopitelne samozrejmosti.
rad bych upozornil ze pokuty od CTU byvaji vysoke........
takze abych to shrnul ....dnes mi dosla trpelivost ktera byla jiz dlouho zkousena neunosne se zvysujicim packetlossem a pozadal jsem CTU o kontrolu v lokalite stareho sporilova takze se snad brzo se uvidi.

Old Post 16.04.2005 v 03:05
pavlicek je offline   Click Here to See the Profile for pavlicek   Find more posts by pavlicek   Click here to Send pavlicek a Private Message   Click Here to Email pavlicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

RE pavlicek Příspěvek č. 5 

Reaguji na prispevek ......pavlicek...... jsem zdaleka takze nejsem zaujaty proti nikomu z te oblasti,ktere se to tyka. Ale je mi znamo i z praxe ze anteny zvlaste vsesmerovky vysilaji s nerovnomernou charakteristikou viz vyzarovaci diagramy na strankach vyrobcu. To zpusobi to ze ja kdyz jsem 50 m od nasi vsesmerovky mam signal treba 60 a signal ze vzdalenejsi ale stejne jak vykonem i antenou a kabelem mam skoro stejny.
Netvrdim ze to musi byt tento pripad, ale rikam toto mam z praxe.

__________________

www.wiracom.cz bezdrátová počítačová sí? v Rakovníku a okolí.

Old Post 16.04.2005 v 09:16
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lachmex
Newbie

Registrován: 23.03.2005
Příspěvků: 2

Pravidla... Příspěvek č. 6 

Old Post 16.04.2005 v 11:25
lachmex je offline   Click Here to See the Profile for lachmex   Find more posts by lachmex   Click here to Send lachmex a Private Message     Visit lachmex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz