CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > ASUS WL-330b
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lwq
Member

Registrován: 05.01.2005
Příspěvků: 334

ASUS WL-330b Příspěvek č. 1 

Jake mate zkusenosti s timto AP? Da se pouzit nebo to je shit jako D-LINK AP700 ?
Diky za reakce ...

BTW: Jak vyresit propojeni ADSL s WIFI AP ???

Old Post 22.01.2005 v 15:22
lwq je offline   Click Here to See the Profile for lwq   Find more posts by lwq   Click here to Send lwq a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: ASUS WL-330b Příspěvek č. 2 

Old Post 25.01.2005 v 20:10
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ervin
Newbie

Registrován: 16.02.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 3 

S novějším firmware (2.04.29.21) lze měnit heslo. Client se občas rozlinkuje a musí se znovu ručně spojit nebo zrestartovat. (Provozováno proti WL-330 mód AP na 35m přes cihlovou zeď). Nemá to regulace výkonu. Teď za tím provozuji 5 PC a docela to jede.

Old Post 12.02.2005 v 23:15
ervin je offline   Click Here to See the Profile for ervin   Find more posts by ervin   Click here to Send ervin a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Newbie

Registrován: 30.05.2002
Příspěvků: 87

client mode? Příspěvek č. 4 

Zdravim, mam tento AP v client modu a nejak tomu moc nerozumim ;) ..
Za prve me zarazilo to, ze MAC adresa udavana na stitku i firemni utilite zcela neodpovida MAC adrese wlan rozhrani (coz by asi mel byt udaj dulezitejsi, nez MAC adresa lan rozhrani). Na tuhle drobnost jsem prisel az po vypnuti fitrovani mac adres na APcku ..
Dalsi veci, ktera me tak lehce zarazi, je to, ze nemam pristup k tak zakladnim vecem, jako je nastaveni IP adres/masky/dns/gate na obou dvou rozhranich, coz mi vcelku komplikuje zivot ..
Uz vim, ze JEDNA z techto adres se da nastavit v AP modu, hadam asi ta pro rozhrani wlan. Cele se to chova docela divne, mam testovaci prostredi, pc se dvema sitovkami, k jedne pripojeny switch a APcko, ke druhe jsem pripojil wl-330. Nastavil jsem na sitovce v pc 192.168.1.10/24, pak fungoval jak management pres utilitu, tak web management (192.168.1.1). V AP modu jsem prenastavil zkusebne IP na 192.168.0.39, sitovku v PC na 192.168.0.52/24 a ejhle, 'nejede' ani utilita od asusu, ani web-management (jak 192.168.0.39, tak i 192.168.1.1). Zarizeni je ale asociovano k APcku, takze pres druhou sitovku v PC si na asus pingnu (druha sitovka ma 192.168.0.51/24 a AP 192.168.0.101/24). Pokud v tomto nastaveni prenastavim prvni sitovku v PC na 192.168.1.10/24, dostanu se alespon na asus pres sw utilitu ..
Takze ocividne se pres nastaveni AP meni jen hodnoty ip adresy na wlan rozhrani .. proste zmatek.
Ocenil bych jednoduche rozhrani, kde bych nastavil proste pro obe dve sitovky (wlan&lan) IP/mask/dns/gate, na wlan jeste SSID/WEP a to by bohate stacilo .. Lec nic takoveho jsem nenasel, navic z mne nepochopielnych duvodu musim nastavovat WEP pokazde, kdyz se snazim k asusu pripojit ..

Snad jsem to nepopsal moc komplikovane, pokud ano, sorry. Resil uz nekdo tento problem?
mam asus wl-330(pro? - ext.ant.), fw 2.08.

__________________

Old Post 14.02.2005 v 09:16
spachal je offline   Click Here to See the Profile for spachal   Find more posts by spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Click Here to Email spachal   Visit spachal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: client mode? Příspěvek č. 5 

Old Post 14.02.2005 v 11:30
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onimalu
Newbie

Registrován: 11.01.2003
Příspěvků: 1

dhcp relay Příspěvek č. 6 

mam ASUS WL-330b s RSA konektorem pro externi antenu novy firmware 2.08 stahnutej z joyce
chci to pouzivat jako ethernet klienta a mam problem,
kdyz nastavim DHCP relay tak nedostanu z dhcp adresu - vubec se nepripojim na AP
pokavad zadam v pocitaci napevno ip adresu a MAC cloning tak se na AP
dostanu
tusite co stim ? funguje vam dhcp relaj ?

diky

Old Post 22.02.2005 v 16:30
onimalu je offline   Click Here to See the Profile for onimalu   Find more posts by onimalu   Click here to Send onimalu a Private Message   Click Here to Email onimalu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzicek
Newbie

Registrován: 19.01.2004
Příspěvků: 11

problem s nastavenim Příspěvek č. 7 

Zdar
mam problem jsem tak trochu v tomto oboru (wifi, atd.) vic nez amater a poteboval bych pomoci v nastaveni tohoto routeru.
Asi nejak navod krok za krokem.
AP ma 10.40.68.1 a ja mam 10.40.68.20 (teda mel bych mit, melo by mi to davat pres DHCP) mohl by mi s tim nekdo pomoci. jak??? kde??? a co??? nastavit.
Diky moc

P.S: Cetl jsem ze se IP ma nastavovat v AP modu ale nejak si s tim nevim rady

Old Post 03.03.2005 v 23:25
honzicek je offline   Click Here to See the Profile for honzicek   Find more posts by honzicek   Click here to Send honzicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xnett
Newbie

Registrován: 07.03.2005
Příspěvků: 3

Question Asus nebrat Příspěvek č. 8 

Zdarek lidi , mam dva kusy techto krabicek vypadaji dobre ale to je tak vsechno , kdyz nastavim mod AP tak se okamzite zacne restartovat a porad dookola restarty uz nevim co s tim delat firmwary jsem zkousel menit ale bohuzel nepomohlo delaji to obe dve ty krabky.Zkusil jsem se na AP pripojovat s Asus 130b pci sitovka ona se pripoji ale WL 330 se prubezne restartuje takze chvili inet jede a chvili zas ne cili na stranku si clovek pocka nejradeji bych na tyhle vecicky vzal vetsi kladivo a udelal z nich prasek mate nekdo podobnou zkusenost nebo radu jak tomu domluvit aby to fungovalo ?

Dik

Old Post 11.03.2005 v 14:42
xnett je offline   Click Here to See the Profile for xnett   Find more posts by xnett   Click here to Send xnett a Private Message   Click Here to Email xnett     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzicek
Newbie

Registrován: 19.01.2004
Příspěvků: 11

Re: Asus nebrat Příspěvek č. 9 

Old Post 11.03.2005 v 19:35
honzicek je offline   Click Here to See the Profile for honzicek   Find more posts by honzicek   Click here to Send honzicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Asus nebrat Příspěvek č. 10 

Old Post 11.03.2005 v 19:47
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lwq
Member

Registrován: 05.01.2005
Příspěvků: 334

Re: Re: Asus nebrat Příspěvek č. 11 

Old Post 11.03.2005 v 21:43
lwq je offline   Click Here to See the Profile for lwq   Find more posts by lwq   Click here to Send lwq a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kerol22
Newbie

Registrován: 11.08.2003
Příspěvků: 82

WPA Příspěvek č. 12 

podporuje WPA v modu klient ???

Old Post 14.03.2005 v 10:43
kerol22 je offline   Click Here to See the Profile for kerol22   Find more posts by kerol22   Click here to Send kerol22 a Private Message   Click Here to Email kerol22     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xnett
Newbie

Registrován: 07.03.2005
Příspěvků: 3

WPA Příspěvek č. 13 

Tuhle podporu nemá vůbec .

Old Post 14.03.2005 v 23:32
xnett je offline   Click Here to See the Profile for xnett   Find more posts by xnett   Click here to Send xnett a Private Message   Click Here to Email xnett     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxmen
Newbie

Registrován: 14.09.2004
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 14 

Mám taky jeden kousek, zapojený v režimu klient s externím konektorem. 5paketů pošle s minimální latencí a 1 paket ztratí. Úžasná věc. Když jsem ho vytáhl na balkón tak se připojil a jede, asi se napojil přes interní anténu, ale já ho chci provozovat na externí. Nevíte někdo jak na to? Nějaké nastavení?

Old Post 15.03.2005 v 06:10
Foxmen je offline   Click Here to See the Profile for Foxmen   Find more posts by Foxmen   Click here to Send Foxmen a Private Message   Click Here to Email Foxmen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz