CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > ÚVALY (Dobročovická ulice)
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Divotvornej
Newbie

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 1 

Bydlím v Úvalech a měl bych zajem se též zapojit do tohoto projektu... problém je,že místo kde bydlím, není v reliéfu krajiny na vyvýšeném místě... (bydlim na rohu ulice dobročovická a u stareho koupadla, pro spravný příjem bych potřeboval zkontaktovat někoho kdo bydlí směrem k nádraží a je na "hraně")

Věřil jsem, že v Úvalech jsou již členové této služby využívající a zajímalo mě zda od nich by bylo vidět ke mě (a jsou tedy na již zmíněném místě)...

Doufám, že se mi ozvou a pomůžou mi v mé nesnadné telecomácké situaci...

Předem moc děkuji.

Old Post 04.11.2002 v 19:37
Divotvornej je offline   Click Here to See the Profile for Divotvornej   Find more posts by Divotvornej   Click here to Send Divotvornej a Private Message   Click Here to Email Divotvornej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vip007
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 2 

Ahoj,

jsem na rohu Dobrocovicke a U Vymoly, uz dva roky mame s kamaradem vlastni bezdratovou sit, ve ktere jsme doposud sdileli jen modemove spojeni. :-(

Ale nyni jsme uz mesic a pul pripojeni jednou antenou, ktera je u me, do Uvalske bezdratove site firmy SATCA a funguje to dost dobre. :) O tom, ze by v Uvalech nekdo budoval bezdratovou sit dle czfree.net bohuzel nevim.

Old Post 04.12.2002 v 10:54
vip007 je offline   Click Here to See the Profile for vip007   Find more posts by vip007   Click here to Send vip007 a Private Message   Click Here to Email vip007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divotvornej
Newbie

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 2

pokus o zapsani prispevku no.2 ;) Příspěvek č. 3 

NO, to znamena ze bydlime cca 30m od sebe...
posilal jsem ti mail via CZfree...snad ti zprava dosla...

Moc dekuji za odpoved na mou zoufalou prosbu...

doufam ze na konci meho snazeni bude jiny zpusob pripojeni k netu nez ta zluta...

za dalsí zpravy jez by mi pomohli dekuji

Divotvornej

Old Post 05.12.2002 v 19:55
Divotvornej je offline   Click Here to See the Profile for Divotvornej   Find more posts by Divotvornej   Click here to Send Divotvornej a Private Message   Click Here to Email Divotvornej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin.urban
Newbie

Registrován: 25.07.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 4 

Old Post 01.08.2003 v 11:05
martin.urban je offline   Click Here to See the Profile for martin.urban   Find more posts by martin.urban   Click here to Send martin.urban a Private Message   Click Here to Email martin.urban     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vip007
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 7

Nerudova Příspěvek č. 5 

Old Post 01.08.2003 v 21:28
vip007 je offline   Click Here to See the Profile for vip007   Find more posts by vip007   Click here to Send vip007 a Private Message   Click Here to Email vip007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KY-HUNTER
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 18

Question Re: Nerudova Příspěvek č. 6 

A co připojení do Tuklat (sousední vesnice) ale za kopcem cca 3 km :-((

Přímá viditelnost je na barákz v úvalech u hřbitova.

Co vy na to ?

__________________

KY-HUNER

Old Post 23.09.2003 v 13:54
KY-HUNTER je offline   Click Here to See the Profile for KY-HUNTER   Find more posts by KY-HUNTER   Click here to Send KY-HUNTER a Private Message   Click Here to Email KY-HUNTER   Visit KY-HUNTER's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz