CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Vinohrady
« 29303132333435
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cuda1149
Newbie

Registrován: 04.02.2009
Příspěvků: 1

Smile Americka 1, wireless high speed internet ? Příspěvek č. 545 

Ahoj.
Na adrese Americka 489/1, Praha 2 v budove cislo 3 v nejhornejsim patre s vyhledem na Nuselsky most a na Vrsovickou a Perutskou ulici bych chtel se pripojit wireless rychlosti min. 2048/512. Jake mam moznosti? Predem dekuji za radu, Joseph.

Old Post 04.02.2009 v 20:59
cuda1149 je offline   Click Here to See the Profile for cuda1149   Find more posts by cuda1149   Click here to Send cuda1149 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Americka 1, wireless high speed internet ? Příspěvek č. 546 

Old Post 04.02.2009 v 21:17
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BenyPlanet
Newbie

Registrován: 16.02.2009
Příspěvků: 1

Exclamation omluva+žádost o help Příspěvek č. 547 

Dobrý den, ahoj...velice se omlouvám všem za způsobené potíže které jsem svojí nevědomostí a laborováním v síťi způsobil-nebyl to žádný záměr! Případně jsem připraven omluvit se každému zvlášť a to i osobně.
Zároveň bych rád požádal o pomoc při připojení-zprovoznění mého AP.

Děkuji.

Beneš Petr

Old Post 16.02.2009 v 22:03
BenyPlanet je offline   Click Here to See the Profile for BenyPlanet   Find more posts by BenyPlanet   Click here to Send BenyPlanet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: omluva+žádost o help Příspěvek č. 548 

Old Post 17.02.2009 v 07:24
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
artcom
Newbie

Registrován: 10.12.2007
Příspěvků: 1

Vize nodu artcom Příspěvek č. 549 

Zdravím, využil jsem více času o svátcích a zadal jsem do mapy vizi budoucího bodu na Vinohradech pod názvem "artcom". Nejde ještě o přesné umstění antén, dalo by se myslím jednat i o umístění na střechy dalších sousedních domů v Římské, avšak jednání s majiteli střech zatím neproběhlo, chci se nejdřív informovat zde. Mám za to, že by mělo jít se přpojit prostřednictvím bodu "howard" k CzF, přičemž nemáme problém s tím, abychom nainstalovali další zařízení a spojení směrovali dál. Jsme v místě, kde máme upc 100/10, takže prvoplánově nám o připojení k internetu nejde, spíše bychom hledali prostřednictvím CzF záložní spojení, případně je možné nabídnout naši konektivitu, možná i prostor na linuxových fileserverech. Jde nám spíš o to, že nárazově pracujeme s videem a jinými 3D projekty (renderovací farma se 20ti čtyřjádry dell) s velkým objemem dat, které bychom potřebovali rozumně sdílet s jinými místy. Rád bych tedy věděl zda náš úmysl není "něco proti něčemu" a zda někomu nekřížíme plány. Rootovi, vlastníkovi howardu, jsem již mail poslal.

Old Post 26.12.2009 v 17:28
artcom je offline   Click Here to See the Profile for artcom   Find more posts by artcom   Click here to Send artcom a Private Message     Visit artcom's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Vize nodu artcom Příspěvek č. 550 

Old Post 28.12.2009 v 13:35
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jajina202
Newbie

Registrován: 06.09.2008
Příspěvků: 2

belgická Příspěvek č. 551 

ahoj, je možnost se připojit v belgický? budu tu jen tak dva měsíce tři měsíce, takže bych nerada investovala do nějakýho zařízení (mám je noťas). jo, ještě jsem jen ženská, tak prosím o vysvětlení polopaticky díky

Old Post 19.01.2010 v 10:09
jajina202 je offline   Click Here to See the Profile for jajina202   Find more posts by jajina202   Click here to Send jajina202 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ad0s
Newbie

Registrován: 16.08.2012
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 552 

Naposledy upravil Ad0s 16.08.2012 v 13:34

Old Post 16.08.2012 v 13:20
Ad0s je offline   Click Here to See the Profile for Ad0s   Find more posts by Ad0s   Click here to Send Ad0s a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Příspěvek č. 553 

Old Post 22.08.2012 v 01:28
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sensei
Newbie

Registrován: 25.04.2013
Příspěvků: 1

tylovo náměstí 645/2 Příspěvek č. 554 

cus, tez jsme nový na tylovym namestí, taky bych mel zajem o propojení i sdílení, ale taky jsem moc nepochopil jak to tu funguje, vytvoril jsem na mapě bod olymp(druhá střecha od spoda na mapě, ten bod bod co jsem vytvořil označuje hotel clarion )

Old Post 25.04.2013 v 14:42
sensei je offline   Click Here to See the Profile for sensei   Find more posts by sensei   Click here to Send sensei a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor
Senior Member
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 726

Re: tylovo náměstí 645/2 Příspěvek č. 555 

__________________

Old Post 13.05.2013 v 21:47
libor je offline   Click Here to See the Profile for libor   Find more posts by libor   Click here to Send libor a Private Message     Visit libor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Most Awesome Login Sbobet Of 2021 Příspěvek č. 556 

Old Post 14.05.2021 v 10:21
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 29303132333435  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz