Zobrazení Jediného Příspěvku
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 1 

2kirinovic:

Chapu tve narceni, ale musim se take trochu branit. Ja jsem hazel reply kvuli tvemu postu, ve kterem jsi - mylne - tvrdil, ze mapa diskriminuje mimoprazske. Nevyjadroval jsem se (schvalne) k problemu co zde resite, jen jsem chtel doplnit "vychozi stav" pro reseni.

Mapa prodelala obrovske zmeny (diky Otovi), ale ve foru mapy jsem si nevsiml tveho postu, ktery by navrhoval jakoukoliv zmenu (kdyz se ti stara nezdala). Presto se tak stalo na zaklade jinych prispevku a doplnila se cela republika. Info o zmenach bylo a je po celou dobu na rootu czfree.

Ohledne "precti si FAQ" bych chtel rici, ze FAQ je to prave proto, aby se usetrilo zbytecneho opisovani uz 100x napsaneho. Na takoveto dotazy se nic jineho napsat neda - to bych sedel cely den u fora a vysvetloval (i kdyz rad poradim).

Myslim, ze tvuj postoj k CZF a Prazakum je znacne zkresleny (tak jak jsi ho v poslednim postu popsal). Ovsem ja se necitim byt v pozici ze ktere bych chtel o tomhle debatovat. Naprosto to vystihuje tva veta "par lidi si z toho u vas udelalo kseft..." - a vis co? U VAS take.

Neni zadne VY. Takze NAM se na to lide vykaslat nemohou. Par lidi si z toho mozna kseft udelalo, ale je tu IMHO drtiva vetsina clenu, kteri travi spoustu casu "za nic" jen proto, aby zprostredkovali ostatnim pristup do site, potazmo dostupny internet - takze k tem bud prosim shovivavejsi.

Kdybys napsal neco k veci (misto ohrnovani nosu na Prahou), nemusely prijit nase pripominky.

Old Post 09.10.2003 v 19:45
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]