Zobrazení Jediného Příspěvku
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Viz Příspěvek č.57 Příspěvek č. 1 

Sorry Ctirade ale zase podle mě meleš nesmysly. Nebo prosím potvrď, nebo podej důkazy o tom, co tu říkáš:
-----------------------------
Co se propustnosti 802.11g, na 54Mbps zapomeň ihned. Pokud to má mít 802.11g nějaký přínos nad 802.11b, předpokladem je, že stávající 802.11b spoj jede s obrovskou rezervou v síle signálu (síla signálu od protistrany kolem -60dB), bez rušení a bez výpadků signálu, což je většinou sci-fi.
IMHO se pomocí 802.11g nedá udělat spoj delší než několik set metrů při dodržení GL.
-------------------------------
Začínám mít toho plný zuby. Buď své tvrzení něčím podlož, nebo prosím mlč. Nebudu tu reagovat na takovýhle příspěvky. Začínám mít pocit, že jsem neustále v opozici a musím něco dokazovat.
Takováhle debata někam nevede. Předtím než zase začneš něco říkat si o tom minimálně něco přečti.
Pracuj s konkrétními informacemi ne mlhou.

Takže prosím podklady pro tvé tvrzení:
-Důvod proč mám zapomenout na 54Mbps (jedná se o ideální stav, stejně tak je to u ronji, nebo u jakékoliv jiné technologie)
-Podle mě to žádný přínos v pro 802.11b v rezervě síle signálu nemá
-Proč se nedá udělat spoj delší než několik set metru při dodržení GL

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 04.05.2003 v 20:30
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]