Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Pánové já už snad nebudu radši psát a pudu na pivo protože at se hádám za sebe nebo mne jen něco napadne tak je z toho flame chjo. To bylo mírně OT.
Ted k veci při návrhu mne napadlo že, není marné když by byli v radě i zástupci těch cloudů jejichž radní odpadly mohou tak lépe reprezentovat i více cloudů ve svém okolí. A to že, ten člověk je ze stejného cloudu jako dobrovolně nebo nedobrovolně odejivší radní nutně neznamená že, nástupce bude špatný.
Lidi o kterých jsem zde psal jsou lidé s vlastníma názorama a nemyslím si že, by se nechali ovlivňovat například Símou. To jen pro ty co by z toho měli strach.
Co se týká volby byl to jen nápad samozřejmě může to být podle pořadí jak kdo dříve nebyl zvolen a zůstal viset v hlasování za zvolenýma to bych viděl jako nejrychlejší a nejreálnější řešení zároven zde navržení lidé v klidu postoupí do náhradníků a odhalsují se pokud budou mít takový počet hlasů že, předběhnou jiné nahradníky umístí se i třeba zacenu odvolání zařazených náhradníků.
Je to rychlé jednoduché a spravedlivé "bramborový radní" čili pozice hlasováním zvolená ale, neobsazená by klidně do doplnění mohla mít funkci náhradníka.
Jen nápad. Snad z toho nebude mega flame. K.

__________________

Old Post 27.03.2008 v 10:46
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]