Zobrazení Jediného Příspěvku
Insider
Senior Member

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 1482

Angry Je to skutečně tvář, kterou se chce konkurence prezentovat? Příspěvek č. 1 

Možná, že i mezi Vámi jsou účastníci školení na Pradědu 27-29.4.2007, kde proběhla prezentace firmy Alcoma s ohlášením mnou zmiňovaných kroků týkajících se nové modelové řady s upgradem stavajícího modelu ME na 32 mbit a předvedení MEL. Gratuluji, aspoň nás to přinutí dupnout do pedálů.

Na druhou stranu mě dost zarazilo to, že mám již ze dvou zdrojů potvrzenou nekalou soutez v podobe pomlouvaní konkurence panem Mlynskym, ackoliv fakta nejsou jednoznacne na jeho strane. Ale treba e mylim a skutecne mi unikly některé detaily v čem zaostáváme.
Doufam tedy, ze to nebylo umyslne a ze to bylo pouze dusledkem jeho osobni indispozice katalizovane uvolnenou atmosferou skoleni a trznim tlakem na upadajici prodejnost stavajicich reseni, jejichz obchodnikem se pan Mlynsky jevi.

__________________

Old Post 30.04.2007 v 08:20
Insider je offline   Click Here to See the Profile for Insider   Find more posts by Insider   Click here to Send Insider a Private Message   Click Here to Email Insider   Visit Insider's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]