Zobrazení Jediného Příspěvku
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 1 

blablabla, cipisek se zlobi, jeje. a kdyz nemuze, tak hleda pravopisny chyby, hahaha.

evidentne jsi nepochopil co mne na tvojich prispevkach stve.

nikde jsem si nestezoval na to ze zdroj nefunguje pri teplote <0, tuto informaci jsem uvedlo jako holy fakt

zatim vsechny zdroje ktere jsem testoval fungovali pri teplote <0, proto jsem se nad tim ze tento nefunguje pozastavil

zajimalo mne jestli nekdo nema napad, cim by to mohlo byt, pripadne radu kde sehnat DC/DC ATX zdroj ktery funguje pri teplote <0, protoze ja osobne jsem v Cechach na zadny ktery by to mel garantovano nenarazil,
jediny ktery jsem nasel jsou od Emka a Morexu.

Nakonec jsem si poradil sam, nasel jsem si vyhovujici a objednal jsem si ho z Nemecka, protoze ho sem "asi" nikdo nedovazi.

Ty jsi mi nic neporadil, jenom jsi konstatoval fakt ze nemusi pracovat pri teplote na kterou neni staven.

abych te konecne zarazil, ten zdroj ani nema uveden rozsah teplot pri kterych ma ci nema pracovat, je to openframe urcen pro instalaci do finalniho vyrobku.

Old Post 05.02.2006 v 17:31
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]