Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

ad OS HMNet: No vida takže až budu chtít vzít další Inet od OS HMNet musím jít jinam to se také dovídám až odsud.

ad Frodo: Tak ted jsi mne rozesmál pokud vím tak jsi byl v Supernetworku pokud vím tak net jsem bral od tebe takže asi poplatek za Inet kterej ste nikdy nedodaly vcelku jak jste měli Jsem Vám zaplatil víc než dost a koněčně jestli máš problém se stožárem na Jižáku tak ten jsme ti jestli se nepletu dopředělali s gookinem ku spokojenosti všech co tam něco mají. Jo navíc zadarmo ty věci na to stály cca 2 kkč.
Imaginární smlouva? Frodo fakt si rozmysli co říkáš jestli mne máš pořád za čuráka jak jsi řekl před svědkama tak můžeme začít u tohle a jít třeba znova přes ten Inet. Myslím že, od toho odběratele dostáváš víc než dost.
Hele edorasi zmírni si ho nebo fakt se naseru a znáte mne že, k tomu nemám nikdy daleko a udělám nejakou nepředloženost která bude mrzet nejen mne ale, i víc lidí. Myslím si že tu je dost másla na hlavě dost lidí tak se na to vyserte jo. Ted nemyslím HMNet.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 19.11.2005 v 17:25
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]