Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Z toho co jsem zde vyčetl bych řekl že, je tu trochu konflikt zájmů jeden člověk jaksi hovořící za struhařov chce silného partnera a jakési O.S. partnerem pro něho být nemůže. Nevím tedy zda třeba právě Connection být může své zkušenosti zde napsali mnozí at to či ono (Prosek pak také dluhy které zbyly po Supernetworku v kterém figuroval Frodo dodnes mne nejaký ten tisíc dluží)ale, i O.S. HMNet má své podložené negativní zkušenosti. To jen k těmto u některých zmiňovaných nefunguje VOiP a u jiných kupodivu zase 24 hodin dohled někde je dohled tak na nic že, bych brečel mám zase své zkušenosti.
Je tu ovšem opomíjena jedna zásadní věc a to že, O.S. HMNet prostřednictvím mne jako člena tohoto sdružení bude v nejbližšší době peerovat z povětší částí Prahy.
Což mne mimo jiné připomíná že, Edorase už rok žádám aby nastavil routr aby Kyje mohli peerovat ze styxem. Takže Edorasi ono něco vyžadovat a sám to neplnit je k pousmání když si pak kladeš tyto podmínky no budiž.
Je zde v dohodě zálohování do dalšího o.s. které je na jiné optice a dokonce na jiné národní síti než je O.S. HMNet.
Za týden vypracovat nabídku nevím ale, tuto Informaci předám. Osobně si myslím že v průběhu příštího roku se stane O.S. HMNet velice konkurence schopným subjektem v oblasti Říčanska, Prahy 4 a 10 a okolí.
Ale to už budeme jinde a jinak a dál a taky o něco moudřejší hezkou noc a pěkný den přeje Karel

__________________

Old Post 17.11.2005 v 23:39
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]