Zobrazení Jediného Příspěvku
kleena
Newbie

Registrován: 21.06.2005
Příspěvků: 7

AP WL-500g deluxe edition v client modu Příspěvek č. 1 

Zdravim!

Kdybych tu nahodou nebyl spravne, prosim o nasmerovani :-)

Nejsem v tematice jeste prilis zbehly. Potrebuji router, ktery mne pres wi-fi pripoji k CZFree a tim i providerovi pristupu na internet. Nasel jsem si zmineny AP a tesil se, jak si tu masinku pujdu koupit.

Nastesti jsem se vcas zacal zajimat o to, zda take podporuje client mode - a korespondenci se zastupcem Asusu v Nemecku zjistil, ze nikoliv. Take jsem nasel vsechny ty zminky o alternativnim firmware a o tom, ze jede jen se starsim chipsetem, s novejsim ne... a tak.

Muzete mi prosim nekdo vysvetlit, jak se to s timto zarizenim a client modem ma, zda to je mozne i s uplne novym zarizenim, predpokladejme ze v nejnovejsi revision...? A pokud ne, byl bych velmi vdecny za tip na zarizeni, ktere to umi a ma pekny firewall se SPI a vsechno, co by takovy router mel mit?

Moc diky.

Old Post 21.06.2005 v 18:19
kleena je offline   Click Here to See the Profile for kleena   Find more posts by kleena   Click here to Send kleena a Private Message   Click Here to Email kleena     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]