Zobrazení Jediného Příspěvku
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Máš ten pocit? Příspěvek č. 1 

Hele Zajsofte, nemám nic proti tobě, ale proti tomu jak si tu každej, kdo má nějaký vyšší práva dělá co chce. Pokdu tu myšlenku už 1/2 máš, proč si se s námi o ní nepoděli? Třeba by i více lidem přišla mimo. Možná ne, a pak bych musel sklapnout. To že založíš novej kus VF a hned tam vrhneš svůj životopis a poptávku práce fakt vypadá podivně.

Nikdy jsem neřekl že nic neděláš, ty jako jeden z mála něco děláš, ale baz jakékoliv komunikac a debaty s okolím a dost živelně.

Co se týká rozesranosti VF, předpokládám, že když v týhle podivný komunitě máš trošku vyšší práva než my, máš výrazně větší páku na zodpovědné lidi v CZF, protože na nás DEU a jemu podobní serou úplně. Tebe to nesere, že VF je takové jaké je? A ty jsi podle mě ten, co může něco dělat.

Co se týká hardwarovejch zkušeností to byl jen forek, ale pokud by jsi chtěl aby tě zaměstna někdo normální, tak ty léta od kdy pracuješ aktivně s HW trošku uprav :-). Budou si myslet, že si z nich děláš prdel. Znám je.

Co se týká toho, že bych potřeboval přes ústa, pokud máš velké nutkání, napiš PM a něco s tím vymyslíme :-)

ČUS

PS: ne ve věku kdy jsi ty uměl zapojit elektronickou stavebnici jsem už byl na střední škole, a to jsi psal že tě nezajímá...

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 07.01.2005 v 08:54
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]