CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Karlovo Náměstí a okolí
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Arcon
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 23

Praha 2 - Václavská; Karlovo nám. Příspěvek č. 1 

09/01/2004 jsem měřil signál ve Václavské 18. Nedostal jsem se až na střechu; měl jsem zastíněný výhled protějším domem. Měřil jsem na balkóně mezi 4.5. patrem. Nicméně, chytil jsem nějaké sítě (viz níže), nepodařilo se mi ovšem vypátrat majitele.

BSSID: 00-02-2d-8a-cb-c0 ; SSID: 2950ro ; Ch: 1 ; Type: AP

BSSID: 00-02-2d-65-f3-9a ; SSID: 65f39a ; Ch: 3 ; Type: AP

BSSID: 00-30-4f-21-c8-fe ; SSID: netel_holec ; Ch: 8 ; Type: AP

BSSID: 00-02-72-80-0c-c4 ; SSID: default ; Ch: 1; Type: AP

BSSID: 00-30-4f-21-c8-9b ; SSID: KAHOBU22 ; Ch: 1; Type: AP

Když byste někdo věděl, komu patří, ozvěte se.

Jinak, pokud se mi podaří dostat se na střechu, chystám výhledově přeměření na střeše.

__________________

Arcon; Go Wireless!

Old Post 11.01.2004 v 11:34
Arcon je offline   Click Here to See the Profile for Arcon   Find more posts by Arcon   Click here to Send Arcon a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alx
Newbie

Registrován: 14.10.2003
Příspěvků: 11

Praha 2 - Karlovo Náměstí a okolí Příspěvek č. 2 

Zkousim prorazit v oblasti Karlova namesti, je zde v okoli nekdo kdo to tu jiz provozuje? Hledam vhodny pripojny bod. Prosim, ozvete se !
Ja jsem na mape jako node "alx", tzn. severne hned nad Karlovym namestim.

Libor

Naposledy upravil alx 21.02.2004 v 20:53

Old Post 17.01.2004 v 12:25
alx je offline   Click Here to See the Profile for alx   Find more posts by alx   Click here to Send alx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alx
Newbie

Registrován: 14.10.2003
Příspěvků: 11

Salmovská Příspěvek č. 3 

Cau, ja jsem nad Karlákem v Salmovské (hned nad kostelem).
Mam to tu zapnute zkoro porad, ale jen na malou antenku v mistnisti, takze me jsi asi neslysel. Nicmene, planujes neco vetsiho, nebo jako user? Ja do toho teprve pronikam :-)

Old Post 08.02.2004 v 21:44
alx je offline   Click Here to See the Profile for alx   Find more posts by alx   Click here to Send alx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arcon
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 23

Pripojeni Příspěvek č. 4 

Zatim bych se chtel pripojit jako klient; kdyz by se mi podarilo dostat se na strechu, hned bych vedel, jaky jsou sance.... Primo v baraku tady ve Vaclavsky se chce pripojit jeste nekdo, ve foru je jako "dagger", ale nejak nereaguje na moje vzkazy a ja netusim, kdo to je .

__________________

Arcon; Go Wireless!

Old Post 10.02.2004 v 19:41
Arcon je offline   Click Here to See the Profile for Arcon   Find more posts by Arcon   Click here to Send Arcon a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alx
Newbie

Registrován: 14.10.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 5 

uz mam 24dB sito, kabel zatim provizorni, ale jsem schopen testovat. Muzeme se domluvit na prozkouseni?

libor

Old Post 21.02.2004 v 13:00
alx je offline   Click Here to See the Profile for alx   Find more posts by alx   Click here to Send alx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monsoon2
Newbie

Registrován: 01.04.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 6 

Jak jsi na tom s rozjizdenim tveho AP ? Bydlim Salmovská 10, takze kdyby jsi do toho sel, tak bych taky do toho sel, ale bez tebe spis ne, jelikoz salmovska 10 je ten malej rohovej barak, takze se do sveta moc nerozhlidnu

Old Post 01.04.2004 v 01:08
monsoon2 je offline   Click Here to See the Profile for monsoon2   Find more posts by monsoon2   Click here to Send monsoon2 a Private Message   Click Here to Email monsoon2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alx
Newbie

Registrován: 14.10.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 7 

o AP jsem zatim neuvazoval, sam hledam vhodny pripojny bod s rozumnym signalem... Pokud by ale byl vetsi zajem, tak by se mohlo neco stvorit. Rozhled tu je, sice omezeny, ale jde to. Zkus se podivat na nas barak (Salmovska 15). Nemuzes ji prehlednout, je tam spousta anten a mel by jsi tam videt i sito nasmerovane na Smichov....

Old Post 01.04.2004 v 20:07
alx je offline   Click Here to See the Profile for alx   Find more posts by alx   Click here to Send alx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monsoon
Newbie

Registrován: 30.03.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 8 

no kdyby si smerem do salmovsky vyhodil nejaky obyc vsesmer, tak by to bylo urcite fine. P.S. Uz jsi nasel nejaky AP pro sebe?

Old Post 16.04.2004 v 22:32
monsoon je offline   Click Here to See the Profile for monsoon   Find more posts by monsoon   Click here to Send monsoon a Private Message   Click Here to Email monsoon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monsoon
Newbie

Registrován: 30.03.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 9 

Sorry, ze ti lezu do dredu, ale patri to sem. Mel bych moznost zridit pripojeni od UPC 1024/256 kbps a AP. Na mape jsem jako monsoon. Dejte vedet jestli by byl zajem a pripadne bych to uskutecnil.

Old Post 19.04.2004 v 19:19
monsoon je offline   Click Here to See the Profile for monsoon   Find more posts by monsoon   Click here to Send monsoon a Private Message   Click Here to Email monsoon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 10 

Ahoj, bydlim v Kateřinsky 10 a chtel bych se taky pripojit, zatim hledam nekoho s AP protoze mam vyhled dost na nic, spis vidim na druhej breh reky nez nekam okolo -( vsude sou nemocnice.. kdybyste byl nekdo blizko a tohle uz resili, dejte vedet pls

Old Post 20.04.2004 v 13:36
Arab je offline   Click Here to See the Profile for Arab   Find more posts by Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Click Here to Email Arab     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 11 

__________________

Old Post 23.07.2004 v 11:57
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz