CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Sarajevská ul., i4-port
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ysd951
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 75

Nový router již jede měsíc Příspěvek č. 49 

Nový router již jede měsíc a tak je na čase dokončit přechod
na nový adresní prostor. Původní adresní prostor 10.10.200.xx
bude v následujícíhc dnech definitivně ukončen. Všem, kteří
nás v minulosti kontaktovali byl zaslán informační email s
provedením změny. Ostatní nás mohou ještě kontaktovat.

Old Post 03.08.2003 v 16:10
ysd951 je offline   Click Here to See the Profile for ysd951   Find more posts by ysd951   Click here to Send ysd951 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ysd951
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 75

Stoplist Příspěvek č. 50 

Mrtví brouci jsou na stop-listu

00:60:B3:6B:3A:3F
00:60:B3:6B:6B:3D
00:60:B3:6B:95:9A

Old Post 07.08.2003 v 16:14
ysd951 je offline   Click Here to See the Profile for ysd951   Find more posts by ysd951   Click here to Send ysd951 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kajos
Newbie

Registrován: 23.09.2003
Příspěvků: 22

za kolik jake pripojeni?? Příspěvek č. 51 

Jsem uplne dole na Synkaci. Jeste jsem se nedival, ale na 95 procent na i4-port vidim.
Chtel bych se zeptat jake budou naklady na pripojeni k vam, jestlize bych se pripojoval sam- tedy 2PC v byte(asi 64-128kbps); nebo jeste se sousedy(128kbps) ;a nebo kdybych se rozhodl delat i AP point vsesmerovkou na Synkaci (alespon 256 a vic myslim)- nejspis ne ze strechy, ale rovnou do Synkace, je tam toho vic k pripojeni.

dik za odpoved

Old Post 08.10.2003 v 17:59
kajos je offline   Click Here to See the Profile for kajos   Find more posts by kajos   Click here to Send kajos a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Příspěvek č. 52 

__________________

oto, oto@valek.net

Naposledy upravil oto 28.01.2005 v 15:48

Old Post 08.10.2003 v 18:11
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arcus
Newbie

Registrován: 10.11.2003
Příspěvků: 2

Skušenosti s připojením přes Freegate Příspěvek č. 53 

Ahoj. Právě jsem se připojil na I4 a zkusmo si objednal u freegateu tarif Internet HOME 64 a následně HOME 128 a obě služby se zachovali stejně tzn. v den aktivace byla rychlost připojení (měřeno na volnym apod. ) odpovídající a následující dny výrazně slabá a nedostatečná. Např. dnes jsem naměřil 22Kb/s u tarifu HOME 128. Má někdo podobné zkušenosti a dokáže mi někdo poradit čím to může být způsobeno. Díky

Old Post 10.12.2003 v 21:15
arcus je offline   Click Here to See the Profile for arcus   Find more posts by arcus   Click here to Send arcus a Private Message   Click Here to Email arcus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Příspěvek č. 54 

- buď služba ještě není pořádně aktivována, Deuovi jako správci Freegate to někdy trvá, kontaktuj ho emailem
- nebo nemáš pevně přidělenou IP adresu a tudíž se mění, pevnou IP adresu ti přidělí H.Sedlák jako správce node i4-port

Kromě toho by bylo dobré, kdybys přidal svůj bod do mapy a nechal si u některého z mapperů (třeba mě) změnit status na Functional.

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 10.12.2003 v 21:24
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arcus
Newbie

Registrován: 10.11.2003
Příspěvků: 2

Jak vám to chodí? Příspěvek č. 55 

V noci z úterý na středu (16.12.-17.12.) mi nějakým způsobem krachlo spojení na I4-port. Dříve jsem z testovací stánky na I4 stahoval soubor 10MB do 1minuty, teď za 1minutu stáhnu maximálně pár KB. Singal sStrength: Very Low. Předtím něco mezi Low a Good. S anténou jsem nic nedělal. Máte někdo podobné stavy? Je to chyba u mně nebo u I4-portu?

Old Post 18.12.2003 v 19:18
arcus je offline   Click Here to See the Profile for arcus   Find more posts by arcus   Click here to Send arcus a Private Message   Click Here to Email arcus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Armadillo
Newbie

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 8

perfektni Příspěvek č. 56 

Vcera jsem se nahodou pripojil z okna v Sarajevske 10 v predposlednim patre, chytil jsem stredne silny signal s IBM T40 s integrovanym wifi! Diky

__________________

If you don´t like what I have to say, please direct your comments to /dev/null.

Old Post 28.02.2004 v 17:39
Armadillo je offline   Click Here to See the Profile for Armadillo   Find more posts by Armadillo   Click here to Send Armadillo a Private Message   Click Here to Email Armadillo   Visit Armadillo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knee
Newbie

Registrován: 09.12.2004
Příspěvků: 1

Zajem o pripojeni Příspěvek č. 57 

Old Post 11.12.2004 v 19:45
knee je offline   Click Here to See the Profile for knee   Find more posts by knee   Click here to Send knee a Private Message   Click Here to Email knee     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz