CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Ovislink WL-5460AP
« 52535455565758596061626364 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Orange Juice
Member

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 398

Příspěvek č. 913 

jenom muzu potvrdit ze wisp mod je peknej sra*. posledni fw e8, od ap asi 200m a porad se odpojoval pripojoval v sekundovych intervalech... takze sem tam napalil appro a je klid, jede to jak vino, jenom mi tam trosku chybi to natovani :(.

Old Post 01.11.2006 v 23:18
Orange Juice je offline   Click Here to See the Profile for Orange Juice   Find more posts by Orange Juice   Click here to Send Orange Juice a Private Message   Click Here to Email Orange Juice   Visit Orange Juice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
falconer
Newbie

Registrován: 24.02.2006
Příspěvků: 9

odpojování Příspěvek č. 914 

Old Post 07.11.2006 v 21:22
falconer je offline   Click Here to See the Profile for falconer   Find more posts by falconer   Click here to Send falconer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 915 

nemas nahodou zapnuty IAPP ?
na 1120 jsem docela dlouho hledal proc mi tuhne (i se siper signalem) az jsem si vsiml ze mam zapnuty IAPP a od te doby klid - je mozne ze to bude mit klient na 5460 taky nejak blbe naimplementovany.

BYE Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 08.11.2006 v 05:32
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 916 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 08.11.2006 v 07:14
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 917 

no ja taky lec jeden z nekolika desitek jsem zapomel :-)
Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 08.11.2006 v 10:55
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 918 

Asi budu vypadat jako debil, ale k cemu je vlatne to IAPP dobre(spatne)?

Mirek

Old Post 08.11.2006 v 12:37
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 919 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 08.11.2006 v 13:18
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 920 

a tudiz v rezimu klient to muze delat co nechceme :-)
ByeYupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 08.11.2006 v 13:20
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tadi
Newbie

Registrován: 22.11.2006
Příspěvků: 1

Ovis@WRT Příspěvek č. 921 

Jelikož jsem měl stále problémy s výpadky ve wisp fw, tak jsem zkusil dát do Ovise fw z WRT. Fw zdá se funguje, vypadá stejně jako na obrázku o pár stránek zpět. Nicméně ovis zůstává zatvrzele pouze v režimu Bridge a nedaří se mi ho přepnout do routovacího módu - po změně nastavení se sice restartuje, ale hlásí stále mód Bridge. Chci se zeptat, zda jste na něco podobného narazili, popř. jak jste to řešili.

Old Post 22.11.2006 v 11:55
Tadi je offline   Click Here to See the Profile for Tadi   Find more posts by Tadi   Click here to Send Tadi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 922 

Použít reload default a pak to znovu nastavit. Jo a nepoužívat FW 1.5.5 - stává se že v routovacím módu nějak zmagoří a nejde nastavit korektně WEP.

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 22.11.2006 v 16:50
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Re: Ovis@WRT Příspěvek č. 923 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 22.11.2006 v 17:25
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Re: Re: Ovis@WRT Příspěvek č. 924 

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 22.11.2006 v 19:39
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekBrezik
Junior Member

Registrován: 27.09.2004
Příspěvků: 156

Příspěvek č. 925 

Jak to tady čtu, tak jsem pochopil, že lze do Ovise 5460AP narvat firmware s WRT-311 a tím vlastně získat natující router, což by bylo pro mě řešení.

Jestli jsem vše správně pochopil, tak to možné je a vcelku bez problémů, nebo sou nějaké špatné zkušenosti?? Stáhl jsem si wrt-311_1.5.3.CZ.zip a config-1.5.x.zip, což by mělo stačit pro zprovoznění.

Jinak postup jsem pochopil tal, že je třeba pomocí tftp narvat do Ovise postupně .bin files a následně config-1.5.x.dat.

Mám očekávat nějaké problémy? Je třeba použít nějaké konrkténí nastavení Ovise v původním režimu ?? Nebou použít nějaký aktualizovaný loader, či něco takového ??


Celé to absolvuji z jednoho prostého důvodu, pořídil jsem asusácký 500gP, který je ovšem ve VF části silně necitlivý a není schopný mě rozumně v AP Client módu připojit, srovnávám se starou dobrou XI-626. Ovis se mě zdá citlivější, podobně jako 626, tak mě napadlo to otočit. Asus použít pro distribuci lokálně (5 klientů v rámci domu) a Ovis použít jako bránu, tedy na WLAN veřejnou IP a NAT s routerem, tedy na LAN již privátní rozsah a Asus zůstane v roli AP, switche a ...

Uvažuji správně?

Old Post 29.11.2006 v 11:04
MarekBrezik je offline   Click Here to See the Profile for MarekBrezik   Find more posts by MarekBrezik   Click here to Send MarekBrezik a Private Message   Click Here to Email MarekBrezik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marysass
Newbie

Registrován: 17.02.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 926 

Old Post 29.11.2006 v 11:22
marysass je offline   Click Here to See the Profile for marysass   Find more posts by marysass   Click here to Send marysass a Private Message   Click Here to Email marysass     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soooc
Senior Member

Registrován: 23.06.2005
Příspěvků: 745

Příspěvek č. 927 

__________________

Old Post 29.11.2006 v 11:37
soooc je offline   Click Here to See the Profile for soooc   Find more posts by soooc   Click here to Send soooc a Private Message   Click Here to Email soooc   Visit soooc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FCCC
Newbie

Registrován: 27.05.2006
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 928 

Nahrat to tam jde jak po masle

Old Post 29.11.2006 v 11:40
FCCC je offline   Click Here to See the Profile for FCCC   Find more posts by FCCC   Click here to Send FCCC a Private Message     Visit FCCC's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 52535455565758596061626364 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz