CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Zelený pruh (AP ZPNet)
« 22232425262728293031323334 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re FTP Příspěvek č. 433 

Co se tyce FTP, myslim, ze problem neni (aspon u mne) ani tak s delenim pasma, ktere by se automaticky rozdelilo samo, kdyby byla potreba (predpokladam), ale s tim, ze zamestnane AP dela takovy bordel, ze uz mne snad ani nejak neslysi , nebo me signalem proste utlucou ty ostatni, co jsou bliz, nebo tak neco. Takze AP se mi vubec nevenuje, protoze je prehluseno mistnim provozem lidi z blizka. Problem neni v software, ale proste "ve vzduchu", rekl bych.

Wanthalf

Old Post 18.03.2003 v 12:25
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Re: Re FTP Příspěvek č. 434 

Old Post 18.03.2003 v 13:17
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

signall Příspěvek č. 435 

Mne v posledni dobe signal lita bezne mezi 16-30 procenty. Nekdy jde dokonce az nekam na 6 procent. Kupodivu to nema vliiv na prenosovou rychlost, ta je vicemene stejna (stahoval jsem za tech podminek z AP kolem 300KB/s. Pokud nekdo stahuje pres FTP, situace je vicemene podobna (vsak se to nema kam zhorsit) ... budiz, mozna to zacne litat mezi tema 6 a 20 procentama. Nicmene, ackoliv signal je porad vicemene stejne mizernej, najednou to proste nejde vubec. Ping ztraci vetsinu paketu, pokud vubec neco proleze.

Co tam mas za antenu ty??

W.

Old Post 18.03.2003 v 14:15
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Příspěvek č. 436 

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 18.03.2003 v 14:17
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Re: Re FTP Příspěvek č. 437 

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 18.03.2003 v 14:24
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 438 

Hmm, tak to na to pujdu jako wanthalf a koupim si poradnejj pekac a zapnu troubu. :-)
Ne vazne. Chtelo by to overit. No jo, ale co je silny signal a co slaby. Idealni by bylo mit od vsech klientu na AP stejny a zaroven u klientu mit od AP stejny, ale to bude nerealne.

To bych pochopil, pokud bych se napojil a slo to mizerne a pomalu, ale kde nic neni ani smrt nebere.
Antenu mam zatim 1dB, ale pri vyberu vhodneho mista staci. Prvnich, tusim, 14dni to chodilo na 11Mb a prenos kolem 500KB/s. Packet loss nebyl. , pokud jsem zkousel nase AP.
2Drakula: myslis, ze na to bude mit vliv QOS, ja si myslim, ze to bylo spis v necem dole ve spodni vrstve linkov8 nebo primo v samotnem HW at jiz na me strane, ale spid na strane AP. Prece nam to nepadlo jenom s wanthalfem ? nebo se pletu a problem jsme meli jenom my dva ?
Ozve se nekdo i dalsi kdo si toho vsiml ?

Naposledy upravil kodan 18.03.2003 v 14:32

Old Post 18.03.2003 v 14:27
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Příspěvek č. 439 

nejste sami, pokud jede nekomu masivne ftp tak se taky moc nechytam ani s icq :(

Honza

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 18.03.2003 v 14:37
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luha
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 440 

Jen pro informaci, dnes jsem tahal z Drakulova Ftp serveru 3Dmark cca 190Mb file a jelo to krasnych 100-150k. Problem se stabiliotou zadny. Tahal jsem od 15:50 do 16:12

Ludek

Old Post 18.03.2003 v 15:27
luha je offline   Click Here to See the Profile for luha   Find more posts by luha   Click here to Send luha a Private Message   Click Here to Email luha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Změna počtu. Příspěvek č. 441 

Definitivně je nás 11 poté, co nás nay opustil a login není v příznivé finanční situaci, příznivé pro něj i pro nás.

2cupy:
Dohodli jsme se v rámci zajištění jednoduché organizace a v rámci snahy předejít případnému dělení AP na nějaké severní a jižní a budovní segmenty atd., že vstupní příspěvek je stejný pro všechny a jeho výši ti sdělím, rád bych s tebou mluvil po telefonu.

2allconnected:
Prosím všechny, kteří se ještě nevyjádřili k tématu o financování a k pojmu "hodnota evidované infrastruktury", aby tak učinili, hlasování není u konce, ale výsledek je skoro již jasný.

Old Post 18.03.2003 v 22:16
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Možnosti. Příspěvek č. 442 

V rámci pravomocí supermoderatora, kterým jsem se stal naprosto náhle a ani nevím jak, pouze jsem se ptal lidí jaké jsou kritéria pro toto se jím stát, můžete si říci například o změnu stavu svého node. Takže když už tu jednoho team member máme tak toho využijme k dobru všech.

Doufám, že někdo nenabyl dojmu, že se tím chci chlubit nebo tak něco, prostě jsem vás informoval o možnostech moderování.

Old Post 18.03.2003 v 22:22
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Re: "hodnota evidované infrastruktury" Příspěvek č. 443 

Old Post 18.03.2003 v 22:29
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: MAC Příspěvek č. 444 

Naposledy upravil Stay d 19.03.2003 v 21:13

Old Post 18.03.2003 v 22:37
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: "hodnota evidované infrastruktury" Příspěvek č. 445 

Old Post 18.03.2003 v 22:48
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Re: Re: Re: "hodnota evidované infrastruktury" Příspěvek č. 446 

Naposledy upravil kodan 16.04.2003 v 22:25

Old Post 18.03.2003 v 23:09
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: Re: Re: "hodnota evidované infrastruktury" Příspěvek č. 447 

CF mi jede celkem dobře, prostě asi mám větší štěstí, jsem tam dost často.

Old Post 19.03.2003 v 09:26
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Re: Re: Re: Re: Re: "hodnota evidované infrastruktury" Příspěvek č. 448 

Naposledy upravil kodan 19.03.2003 v 09:39

Old Post 19.03.2003 v 09:34
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 22232425262728293031323334 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz