CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Vinohrady
« 22232425262728293031323334 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Issic
Newbie

Registrován: 13.03.2004
Příspěvků: 3

Nove thready a Vinohrady Příspěvek č. 433 

Mno diky tedy za presunuti, myslim si vsak, ze oblast Vinohrad je docela velika a mensi rozdeleni threadu by se hodilo protoze v tomhle je vse od I.P.Pavlova az k Zizkovu ci k Nuslim. To je dost velka plocha, napriklad pro to, ze smerem k Jiraku to jde odemne do kopce a smerem do Zizkova, Stare Mesto atd mam jak na dlani.

Hlasuji za rozdeleni do ctvrti. :-)

Old Post 26.05.2004 v 22:31
Issic je offline   Click Here to See the Profile for Issic   Find more posts by Issic   Click here to Send Issic a Private Message   Click Here to Email Issic   Visit Issic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prabur
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 4

Královské Vinohrady Příspěvek č. 434 

Zdravím všechny

Přestěhoval jsem se z fričovky na vinohrady do soběslavký.
bohužel ze své střechy vidím akorát ulici a tu bestii - strojimport ( nebo jak se to teď jmenuje) Nemá tam někdo nejakej bodík?
no nic asi si pořídím modem a budu platit za dial-up telecomu.
kdyby náhodou..... tak dík
prabur

Old Post 17.06.2004 v 11:03
prabur je offline   Click Here to See the Profile for prabur   Find more posts by prabur   Click here to Send prabur a Private Message   Click Here to Email prabur     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prabur
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 435 

jo a měl jsem zanesenej bodik do mapy ve fričově. mužete ho někdo vymyzat? jmenuje se prabur. už ho nikdy nevyužiju.

Old Post 17.06.2004 v 11:06
prabur je offline   Click Here to See the Profile for prabur   Find more posts by prabur   Click here to Send prabur a Private Message   Click Here to Email prabur     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prabur
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 4

Re: Nove thready a Vinohrady Příspěvek č. 436 

asi jsem natvrdlej, takže můj problém se odehrává na dvojce. no nic. mám to ale taky hodně blízko do vršovic a strašnic , jenže to můj problém neřeší. Otázka - dá se signál někak zrcadlit? ze střechy na střechu?

Old Post 17.06.2004 v 11:35
prabur je offline   Click Here to See the Profile for prabur   Find more posts by prabur   Click here to Send prabur a Private Message   Click Here to Email prabur     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Re: Nove thready a Vinohrady Příspěvek č. 437 

__________________

Old Post 17.06.2004 v 12:01
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prabur
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 4

Re: Re: Re: Nove thready a Vinohrady Příspěvek č. 438 

no zcela laicky - prostě "ho" odrazit , zalomit o pár stupňu jiným směrem. Mám barák ve výhledu a z jeho střechy je vidět všude. moje střecha je asi o pět - možná osm metrů níž. tak nějak jsem si to vysnil.
kdesi ve fóru se dohadovali o délce kabelu - já bych potřeboval tak 50 metrů

Old Post 17.06.2004 v 12:18
prabur je offline   Click Here to See the Profile for prabur   Find more posts by prabur   Click here to Send prabur a Private Message   Click Here to Email prabur     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Re: Re: Re: Nove thready a Vinohrady Příspěvek č. 439 

__________________

Old Post 17.06.2004 v 12:56
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 440 

prabur smazano

Old Post 17.06.2004 v 17:20
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydr0gen
Newbie

Registrován: 06.09.2002
Příspěvků: 8

Vinohrady, Šmilovského 9 Příspěvek č. 441 

Zdravím!
Bydlím na Vinohradech, ulice Šmilovského 9. Vylezl jsem na střechu, abych se podíval "kam vidím". Bohužel nemám dig. fotoaparát, abych to zdokumentoval. Každopádně směrem nahoru-směr Francouzská, Rybalkova, Muzeum apod. nevidím, je tam kopec. Směrem dolů (Grébovka, Vršovice...) je to ok, ale nevím jak daleko bych "dosáhl". Nejbližší AP je asi Páče. Poradí někdo jaké mám možnosti?

Kdyby něco, point se jmenuje Hydr0gen-Vinohrady.

Old Post 17.08.2004 v 14:32
Hydr0gen je offline   Click Here to See the Profile for Hydr0gen   Find more posts by Hydr0gen   Click here to Send Hydr0gen a Private Message   Click Here to Email Hydr0gen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ARow
Newbie

Registrován: 11.08.2004
Příspěvků: 6

Vinohrady Příspěvek č. 442 

mam dotaz pres ktere AP se mohu pripojit na vinohradech ??

__________________

->ARow

Old Post 22.08.2004 v 12:38
ARow je offline   Click Here to See the Profile for ARow   Find more posts by ARow   Click here to Send ARow a Private Message   Click Here to Email ARow     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 443 

__________________

Old Post 22.08.2004 v 13:41
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydr0gen
Newbie

Registrován: 06.09.2002
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 444 

Chmmm, tak diky moc za odpovedi, uz sem si objednal nejlevnejsi ADSL...:(

Old Post 28.08.2004 v 14:57
Hydr0gen je offline   Click Here to See the Profile for Hydr0gen   Find more posts by Hydr0gen   Click here to Send Hydr0gen a Private Message   Click Here to Email Hydr0gen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x0rph
Newbie

Registrován: 10.08.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 445 

Old Post 07.09.2004 v 10:44
x0rph je offline   Click Here to See the Profile for x0rph   Find more posts by x0rph   Click here to Send x0rph a Private Message   Click Here to Email x0rph   Visit x0rph's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Příspěvek č. 446 

Old Post 07.09.2004 v 11:40
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Vinohrady Příspěvek č. 447 

Old Post 07.09.2004 v 11:44
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Příspěvek č. 448 

Old Post 07.09.2004 v 12:02
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 22232425262728293031323334 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz