CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 11121314151617181920212223 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Tp alnagon Příspěvek č. 257 

Kdyby jsi četl příspevky dozadu, tak by jsi věděl, že je problém to k vám nahoru hodit. Já na jeníka vidím , na Standu snad pravděpodobně take, ale je problém k Vám na sídliště. jedině snad na milanaK, ale nemám na něj spojení.

Old Post 16.12.2002 v 14:25
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 258 

Díky Mílo.
Btw já jsem zcela klidný, jen to možná nedávám dostatečně najevo.

Old Post 16.12.2002 v 14:28
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavlii
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 16

to Beny... Příspěvek č. 259 

...a všem ostatním - nemá smysl se hádat. Beny - jestli byla ta první část (o kanálech) založená na mé SMS, tak věz, že jsem to okopíroval z tohoto fóra :-)
Prostě klid - hlavní je se domluvit - to bude OK.

P.

__________________

MIDI Dream MUSIC
732-675 975
ICQ# 38655535

Old Post 16.12.2002 v 14:33
pavlii je offline   Click Here to See the Profile for pavlii   Find more posts by pavlii   Click here to Send pavlii a Private Message   Click Here to Email pavlii   Visit pavlii's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re klid Příspěvek č. 260 

Old Post 16.12.2002 v 14:38
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 261 

no vidite
hele je to v prispevku 25 a 99.
1) ten clovek co ma 2 AP, se jmenuje mrx, na sraze byl, ja jsem se s nim domlouval ze az cook zprovozni svoje AP tak ja otestuju spojeni : Ja-cook-mrx(rozdelov) aby jsme zjistili propustnost soucasne uz zacal rozdelovat IP adresy pro lidi kteri se pripojuji k nemu takze by jsme v cislovani meli pokracovat

2) dalsi smer vyvoje je pripojeni i-netu, dnes jsem s mrx mluvil a pokusi se ziskat konektivitu od contactelu 256 kb prave pres breeze-net ktery by koncil u cooka

3) jina moznost pripojeni je od benyho ale tam zatim nevime kudy
cekame na vyjadreni milanaK, podle nakresu by potom fungovala pater ve spojeni :

jenik-beny-milanK-cook-mrx-jenik plus nejake odbocky z tohoto kruhu(napr, ja nebo mrx ve svermove, nebo krakonos na sitne)

mrx Je ten samy clovek ktery muze sehnat anteny za velmi vyhodne ceny a ja jsem nakonec antenu u nej objednal, zitra pro ni jede.

Takze prosim pracuj dal shromazduj tyto vsechny informace, mohl by jsi udelat i seznam emailu a telefonu jako samostatnou stranku.

Old Post 16.12.2002 v 15:36
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Pro Mílu Příspěvek č. 262 

Právě Mílo proto, že údaje o možnosti připojení na AP mrX jsou někde na začátku této konference a nově přichozí návštěvník by musel prolezt celou konferu, aby se něco dozvěděl, kde se má píchnout, jakou IP má použít, proto Jeník vytvořil to co vytvořil. Tohle je spíše pro Alnagona. Ty jsi to pochopil, aspoň se domnívám podle Tvé reakce.
Mě zarazilo jen to, že jsem se dozvěděl od Cooka, že se chystá na Breezee. Jo řekl mě, z důvodu toho, že to používá Contactel a to bylo vše. Řekl, že napíše mail a kde nic tu nic.
Proč nadal tuhle svojí myšlenku zprovoznit připojení na Contactel do konfery?
Pak by nemuselo docházat k takovýmhle rozporům. Ale jak se říká:"Co se škádlívá, rádo se mívá."
Já teď musím zjistit, jetli vidím na milanaK. To je teď pro mě prvořadý úkol. Čekám na počasí. Kterej je to panelák fizicky vím, ale ty co je u nich vidět aspoň nějaké patro to nejsou. Pak tam jsou ještě dva, u kterých vidím jen střechu, tak se modleme, a? je to jeden z nich.
Kdyby nevyšel milanK, je tu ještě jedna možnost. Jeník na mrx nevidí, tudy to nejde. Já možná vidím na Standu co je u Harlekýnu. To taky ještě prověřím.( Počasí nedovolí). Standa na Rozdělov je O.K., takže tudy by cesta mohla při nejhorším. Radši bych ale, aby to šlo na milanaK.

Old Post 16.12.2002 v 15:59
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Kontakt na mne Příspěvek č. 263 

Naposledy upravil milank 16.12.2002 v 23:08

Old Post 16.12.2002 v 23:04
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

imho Příspěvek č. 264 

Old Post 17.12.2002 v 07:45
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

warovani Příspěvek č. 265 

Old Post 17.12.2002 v 08:22
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

ortofotomapa Příspěvek č. 266 

nechci zase působit jako š?oural, kterej jen tlachá a nic nedělá, ale chci se zeptat, k čemu je dobrá ta ortofotomapa? Obyčejná kreslená mapa mi příjde obvykle přehlednější.

Old Post 17.12.2002 v 08:34
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 267 

Old Post 17.12.2002 v 08:43
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

prosba Příspěvek č. 268 

Old Post 17.12.2002 v 08:57
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

MilanK Příspěvek č. 269 

Mohu odpovědět za něho, že jsi to trefil.

Old Post 17.12.2002 v 09:02
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 270 

je to dobry, uz jsem to prohlednul spolecne s php mapou a ted do toho muzeme zacit delat zmeny: ja urcite nevidim na benyho a mrx a nooly mezi nama je ta zakladni skola u hvezdy a kaskady u kauflandu takze cary se muzou smazat, veskery trafic musi jit pres milanak, milanK by mnel videt az do rozdelova na mrx a na sitnou na nooly,
uprostred je na sitne nooly hned vedle kokosu kde je pripojny bod contactelu.
takze navrhuju urcite vyzkouset tyto viditelnosti:
nooly--Leon
milank--mrx
milank--leon
milank--beny
benny--leon
Pres cele vanoce budu doma takze vam muzu pomoc s focenim, merenim a dalsimi pracemi.

Old Post 17.12.2002 v 09:47
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

ještě jednou MilanK Příspěvek č. 271 

Pracovně jsem na svou stránku umístil Jenikovu fotku s vyznačením domu, kde bydlí MilanK(aspoň tedy doufám, že jsem se správně zorientoval)

Old Post 17.12.2002 v 10:00
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

to analgon,mila Příspěvek č. 272 

to analgon:
Sorry chlape, hod sem link pls.
Pokud to tedy nebyl zase cervenej domecek pod tebou.

to Mila:
ted nevim jestli ty cary mam rusit ja nebo ne )
jo a milank by mohl vide na mne, vcera sme skoumaly s benym fotky, myslim ze asi ano. Kazdopadne sezenu si stativ a nejak to priblizim tim smerem.
kanaly: stim souhlasim, akorat fakt mne bude trvat rok nez dam dohromady love na link na vas, takhle uz je to za 8kkc :(

Old Post 17.12.2002 v 10:13
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 11121314151617181920212223 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz