CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Horní Měcholupy (Praha 15)
« 10111213141516171819202122 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Minutus
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 31

viditelnost anteny Příspěvek č. 241 

skoda ze jste tu antenu nedali nat takovou tu divnou (2 L proti sobe) pak bych ji videl z okna, takhlen vidim z okna akora pulku tech L a nase je bohuzel moc nizko...
Presto super prace, kez by to uz jelo...

Old Post 23.05.2003 v 15:43
Minutus je offline   Click Here to See the Profile for Minutus   Find more posts by Minutus   Click here to Send Minutus a Private Message   Click Here to Email Minutus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Unhappy Příspěvek č. 242 

Minutus: "..., kez by to uz jelo... "

- ted to truchu zase budu muset zbrzdit, protoze dosli financni prostredky na zbytek kabelu (s conectorem) a na systemovy disk na server/router/AP - takze:
1) bud pockate az bude vyplata (cca v pulce pristiho mesice)
2) slozit se (teda vy se slozite .) ) a koupi se to hned

- R-SMA s 2m kabelu (N conector uz mam) - 450,-
- 4 a vice GB SCSI disk s 68/80 konectorem - ??? (asi 1500,-)

a uz sem se rozhod a prokonzultoval (Xanosz, Raptik, Snipp) jednorazovou vstupni platbu (na vynalozene naklady a sehnani inet conectivity) a to 500,-

Zdar G

__________________

Old Post 25.05.2003 v 21:21
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 243 

Ahoj, to je vyborne, ze jste to zvladli !!!!

Bude nejaka schuzka? Planujete nekdo ten hromadny nakup WiFi karet? Co dal?

Old Post 26.05.2003 v 21:10
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xanosz
Newbie

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 21

Thumbs up Formálně je to doma!!! Příspěvek č. 244 

Old Post 03.06.2003 v 22:11
Xanosz je offline   Click Here to See the Profile for Xanosz   Find more posts by Xanosz   Click here to Send Xanosz a Private Message   Click Here to Email Xanosz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xanosz
Newbie

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 21

Cool Oprava Příspěvek č. 245 

Je to od zítřka za 14 dní, upsal jsem se. Za 147 dní doufám, že už budeme on-line

Old Post 03.06.2003 v 22:15
Xanosz je offline   Click Here to See the Profile for Xanosz   Find more posts by Xanosz   Click here to Send Xanosz a Private Message   Click Here to Email Xanosz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 246 

Ahoj,

souhlasim s formou srazu... jen drobna poznamka: pokud se nepletu tak datum 24.6.2003 je utery a nikoliv streda. Me osobne vyhovuje utery i streda, ale jak to bylo mysleno?

Filip

P.S. mel bych zajem o wifinu, ale v problematice wifi se bohuzel prilis neorientuju, mate zvolene nejake konkretni "zbozi"?

Old Post 06.06.2003 v 13:31
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minutus
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 31

Thumbs up Sraz Příspěvek č. 247 

myslim, ze sraz bude urcite konstruktivni, jen by mozna mohl byt drive. Pak zacnou prazdniny (tem co studujo ) a mam takovej dojem, ze se dost lidi muze rozprchnout pryc z Prahy...aspon u mne to tak bude takze bych rad doresil detajly do konce mesice nebo budu mit cas az nekdy v Zari...

Old Post 06.06.2003 v 19:00
Minutus je offline   Click Here to See the Profile for Minutus   Find more posts by Minutus   Click here to Send Minutus a Private Message   Click Here to Email Minutus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xanosz
Newbie

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 21

Question Sraz Příspěvek č. 248 

Nazdar,

no já nevim, jak myslíte, ale to úterý 24.6. by podle mě bylo tak akorát. Ale komu se to nebude hodit, samozřejmě navrhněte jiný termín. Proto jsem to plánoval tolik dopředu, aby všichni měli čas se dohodnout.

Old Post 09.06.2003 v 09:28
Xanosz je offline   Click Here to See the Profile for Xanosz   Find more posts by Xanosz   Click here to Send Xanosz a Private Message   Click Here to Email Xanosz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Exclamation Sraz Příspěvek č. 249 

Zdar vsici!
Doufam ze jste dnes nazapomeli na sraz! je totiz 24.6...

Jinak dobra zprava je ze jiz jedu (tzn. mam disk(sice jinej nez jsem chtel ale aspon neco) a antena je take jiz pripojena),
jen doufam ze ten ovladac (hlasi se jako orinoko driver) co tam je, je schopnej dobre pracovat - zatim se na mne ale nikdo nepripojil (oni ani nebyli zadne pokusy, krom kmece...)
Takze dalsi pokusy budou asi smerovat do oblasti HostAP a atd..

Dnes teda vyresime nakup wifin a dalsi podrobnosti kolem...
ocekavam hojnou ucast

Ted me napada, on nikdo nerezervoval mista!

G

__________________

Old Post 24.06.2003 v 06:53
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Post Příspěvek č. 250 

Abych uvedl co se na srazu udalo....
Moc toho nebylo - jen jsme se dohodli ze se obstaraji wifiny (AZLK (diky) mi da dohromady maily lidi z okoli a ja se jich primo zeptam jestli teda wifinu budou chtit ci ne...), potom jsme resili neco do budoucna (cca 2-5 mesicu), konkretneji: doba testovaciho provozu, MAC policy, neco malo o inet konectivite, pripojeni do CZF, dale by nebylo na skodu vytvorit fileserver (ten se bude porizovat kolem rijna, pokud budou finance, je jasne ze se na nej slozime...snad..)

Dekuji za ucast: AZLK, Xanosz, Minutus+jeho kamarad Ondra a me malickosti

G

__________________

Old Post 24.06.2003 v 20:56
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Po delsi dobe Příspěvek č. 251 

Ahoj, dlouho jsem tu nebyl, vidim ze jste vyrazne pokrocili. Mam par dotazu:

1) jak to budete mit s konektivitou
1a) pouze czfree - pres koho?
1b) nejaky provider

Old Post 24.06.2003 v 22:29
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

pripojeni Příspěvek č. 252 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 24.06.2003 v 23:02
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarch
Newbie

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 9

Lightbulb Dotaz Příspěvek č. 253 

Zdar lidi,
delší dobu jsem tu nebyl, a tak jsem zmeškal spoustu věcí, například ten sraz v 24.6 :( .
Jak jsem zjistil, tak již jede APčko tady na sídlišti, proto bych se chtěl informovat, co se bude dít dál (zde na fóru jsem se to nedozvěděl).
Tímto žádám všechny potencionální účastníky této sítě ( tím myslím VŠECHNY, kdo by se chtěl připojit ) aby zde napsali odpověď na otázku : Za jakým účelem se chceme připojit na sí? CZfree ?

Já osobně bych chtěl prostřednictvím této sítě získat nepočítané připojení na Internet za rozumnou cenu - tj. do 500 Kč / měsíc. A vy ?

__________________

Tarch

Old Post 27.06.2003 v 19:18
Tarch je offline   Click Here to See the Profile for Tarch   Find more posts by Tarch   Click here to Send Tarch a Private Message   Click Here to Email Tarch     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Re: Dotaz Příspěvek č. 254 

Old Post 27.06.2003 v 19:27
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minutus
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 31

Re: Dotaz Příspěvek č. 255 

Old Post 27.06.2003 v 20:12
Minutus je offline   Click Here to See the Profile for Minutus   Find more posts by Minutus   Click here to Send Minutus a Private Message   Click Here to Email Minutus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 256 

sorry,zapomnel jsem zapnout essid,takze CZFree.Net.haje a CZFree.Net.game-zone uz je ready.
CS server mi bezi na 10.32.1.3

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 27.06.2003 v 20:46
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 10111213141516171819202122 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz