CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 9101112131415161718192021 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 225 

to Alnagon: stav se u mne a ja ti poreferuju.

Old Post 13.12.2002 v 13:00
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Otazka na telo Příspěvek č. 226 

Proc se to trha na skupinky ?
Proc se nemuzeme dohodnout vsichni na nejlepsim reseni ?
Proc budovat nezavisle ?
Proc Mila nenapise to co si mysli sem ?
Proc se mne ta vcerejsi season zdala divna ?
Proc nebyly informace o jiz fungujicich AP ?
Proc se clovek dozvy dost dulezitych veci na posledni chvily ?
Proc nejste zapsany v wifi mape ?
Proc jsem vcera slysel o konektivite jenom od jednoho cloveka ?
Proc neverim tomu ze je sam ?

Zeptejme se samy sebe.

Je neco co bych mel/meli vedet ?

Proc se proste nedohodneme....
Mam nejaky poznamky, navrhy, informace, bude to nekoho zajimat ?

Old Post 13.12.2002 v 13:32
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Re: Otazka na telo Příspěvek č. 227 

Old Post 13.12.2002 v 13:39
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 228 

ja myslim ze jsme se dohodli na hodne vecech, i na nejakem dalsim postupu.
A alnagon sedi v kancelari o patro vys tak si myslim ze bude rychlejsi ho informovat osobne .

Old Post 13.12.2002 v 13:40
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

mno Příspěvek č. 229 

no ja to nemyslel primo na vas.
Abych se priznal tak tys mne pripadal dost v pohode, jo a beny rika ze by sme se mohly videt,

beny: ted koukam na tvoje fotky ze strechy, myslim ze tam mas milu na bajkalu

ale nevim jestli je na tom neco pravdy, nedokazu poznat barak tam u vas ani jedinej, svuj bych si nasel, dokazes se tam najit milo ?.
Asi ty voto zredukuji.

Chtel bych navrhnout, aby se dohodly pravidla a udelal se program o par bodech, aby sme mnely ceho dosahovat.

Ja osobne jsem mnel ze vcerejska dojem, ze sme se trhly na 3 skupiny. Asi vite jake.

Mno, dneska home a cely veenekd off.

Old Post 13.12.2002 v 14:08
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

boj o pristup na strechu .... Příspěvek č. 230 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 13.12.2002 v 16:32
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
findalf
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 231 

proc mam pocit, ze tam bylo celkem veselo?
a domluvilo se teda neco, nebo jste sedeli kazdy v jinem koutku a nemluvili na sebe? btw pokud na pristi session budou zeny nahore bez, tak kaslu na praci a beru si dovolenou to bych si nemohl nechat ujit

Old Post 14.12.2002 v 07:35
findalf je offline   Click Here to See the Profile for findalf   Find more posts by findalf   Click here to Send findalf a Private Message   Click Here to Email findalf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Naše spása Příspěvek č. 232 

Tak já jsem Vaše spása. To je hezké. Chápu, že jedinej mám aspoň nějakou konektivitu do netu. Proto jsem to také nabídnul. teď je jedinej problem jak to dostat dál. Jestli doopravdy vidím Mílu, tak by to bylo skvělí. Včera jsem byl na střeše a možná jsem ten Bajkal viděl. Dneska jsem si půjčil dalekohled, tak to zkusím znova a pak se pšesvědčím na místě jestli to je ten správnej panelák.
Na Jeníka vidím, to jsem včera spolu konzultovali. Teď je prvořadé udělat na Sítný dobrej NOD, aby na něj viděli kluci i ze Sídliště. Jestli vidím na Mílu a já myslím, že jo, tak by to nebyl problem. Dál bych tam všesměrovku a snad by sem Míla dostřelil.
Mylím, že by bylo dobré zjistit na kterých kanálech vysílají provideři ma Kladně a naladit svá AP na volné kanály. Já se pokusím ty kanály vyjistit. Nebylo by dobré, aby tu lítala sí? na již zprovozněných kanálech. Ikdyž Peret budu klidně rušit.
K té schůzce. Měl jsem podobnej pocit z toho všeho jako Jeník, ale pak se mě to rozleželo v hlavě. Už Krakonoš to tu nadnesl, že je logické, že se budou dělat skupinky okolo NODU, které budou v rámci bydliště. Na tom není nic špatného.
Bylo dobře, že jsme se sešli. Víme aspoň o sobě, nesjou to pak kontakty jen z netu. Já sám jsem moc rád, že jsem třeba potkal Jeníka. Je to príma kluk. Tím nechci říci, že vy ostatní jste něco jiného. To probůh ne.
Takže prvořadé je zprovoznit NODy na místech, kde se vytvořili skupiny. Na sídlišti už ho Míla má. To není problém.
Teď je řada na mě. Jistě chápete, že investitice před vánoci či těsně po Novém roce jdou úplně jiným směrem, takže neočakávejte konektivitu odemě v brzké době. Já sám bych to tam dal hned, mít AP, tak už to tam je, ale bohužel to teď nejde. PROMIŃ TE všichni.
To? asi tak vše co jsem Vám zatím chtěl říci.
Čus Beny.

Old Post 14.12.2002 v 07:51
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Tak nic Příspěvek č. 233 

Tak vše špatně. Na Mílu doopravdy nevidím. Jel jsem se i podívat na místo. Je mezi námi ten vysokej panelák u Václaváku (zelený), takže musíme najít pravděpodobně někoho, kdo je někde ve Vodárenský nebo v těch vysokejch panelácích okolo Václaváku a měl by zájem o net. Myslím že nějaká letáková akce by tomu prospěla. Kdo si to veme na starost?

Old Post 14.12.2002 v 11:39
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waskko
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 34

fotky - krocehlavy Příspěvek č. 234 

Tak jsem vylezl na strechu, nastesti nezamcenou a ofotil okoli. Poslu fotky na web, az je stahnu z fotaku. Na budce od vytahu uz je pripravena tyc pro anteny. Uz tam mame primo na strese nejaky 2 satelity a na ty tyci nejakou normalni antenu na Prahu. Jenom nevim, jak bych protah draty dovnitr, nejak tam nejsou zadny pristupny prostupy.

Old Post 14.12.2002 v 13:51
Waskko je offline   Click Here to See the Profile for Waskko   Find more posts by Waskko   Click here to Send Waskko a Private Message   Click Here to Email Waskko   Visit Waskko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Kontakt na MilanaK Příspěvek č. 235 

Old Post 15.12.2002 v 02:15
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

MilanK Příspěvek č. 236 

Prave prave, taky si myslim ze na milaK vidim taky,
sice si nedokazu typnout vezak, z tech fotek ze strechy se to blbe poznava, ale uz snad se brzo milak ozve a potvrdi viditelnost, nerad bych pak siboval s antenou o par m vyse.

Old Post 16.12.2002 v 07:58
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Eeeeee Příspěvek č. 237 

Old Post 16.12.2002 v 10:07
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

klfree Příspěvek č. 238 

Mám to chápat tak, že komunikace na tomto serveru se zastaví, nebo budu muset obíhat dva diskusní servery, abych o něco nepřišel.

Alnagon

Old Post 16.12.2002 v 10:31
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Analgon... Příspěvek č. 239 

no vubec ne,

ale jestli to zaridis tak documenty, wifimapu , fotky ze strechy umistnime klidne sem

co rikas... ?

mas lepsi napad ?..
na forum klfree se zastavil zivot, a to je zcela v poradku,
taky sem rikal, kdybys cetl "forum nemusite pouzivat to je jedno,"

vis jenom pro shromazdovani udaju,
mno dotaz na telo

mas fotky ? zkontroloval si dohlednost ? pracujes na necem ? nebo jenom tak tlachas...

(nic osobne )

Old Post 16.12.2002 v 10:37
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

jenik Příspěvek č. 240 

Jenom tak tlachám(pokud nepočítám tu mapu, kterou tvořím na svojí stránce a chabé pokusy komunikovat bezdrátově ze svého stroje APčkem).
Co se týče Kročehlav, vidím krásný trojůhelník Míla - Cook - MilanK. Mšli by na sebe vzájemně vidět.

Old Post 16.12.2002 v 11:06
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 9101112131415161718192021 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz