CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Braník
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Re: Re: Im Back !!!!! Příspěvek č. 193 

Old Post 23.11.2003 v 20:20
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Haloo ,haloo Příspěvek č. 194 

Tak pratele na Braniku jak se Vam dari merit smer na node Kubajz. Sice vim,ze nam pocasi moc nepreje,ale preci se jen zeptam. Bylo by dobre to APecko trochu zatizit a otestovat.
Tak se snazte.

Zatim

Laxx

Old Post 27.11.2003 v 09:08
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirmar
Newbie

Registrován: 25.09.2003
Příspěvků: 4

Re: Haloo ,haloo Příspěvek č. 195 

__________________

mirmar

Old Post 27.11.2003 v 18:39
mirmar je offline   Click Here to See the Profile for mirmar   Find more posts by mirmar   Click here to Send mirmar a Private Message   Click Here to Email mirmar   Visit mirmar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Re: Re: Haloo ,haloo Příspěvek č. 196 

__________________

Správce AP zvahov, AS64525 a domény pjih.czf
Óm guru díp namahá.

Old Post 28.11.2003 v 08:01
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajz
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 60

Stary Branik, aneb pripojte se :] Příspěvek č. 197 

O vikendu bylo naplno rozjeto AP Kubajz_Branik. Jeste doladuji problemy s vytuhavanim karty, ktera dela AP, ale to je otazkou kratkeo casu, nez to doresim. Kdo se chcete pripojit, tak aktivacni poplatek cini 1000Kc.
Jakekoliv dotazy atp. smerujte do tohoto fora.

Kubajz

__________________

-=Kubajz=-

Old Post 01.12.2003 v 13:13
Kubajz je offline   Click Here to See the Profile for Kubajz   Find more posts by Kubajz   Click here to Send Kubajz a Private Message   Click Here to Email Kubajz   Visit Kubajz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajz
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 60

AP Kubajz Příspěvek č. 198 

Od vikendu snad APcko pobezi nonstop. Kdo ho namerite, rad vas pripojim.

Kubajz -> Kubajz_AP

__________________

-=Kubajz=-

Old Post 01.12.2003 v 13:34
Kubajz je offline   Click Here to See the Profile for Kubajz   Find more posts by Kubajz   Click here to Send Kubajz a Private Message   Click Here to Email Kubajz   Visit Kubajz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
david53
Newbie

Registrován: 15.11.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 199 

Rad bych se pripojil, ale nejsem si jistej, jestli na tebe vidim (jsem dole v Branicky ulici). Jsou nekde fotky, kde je antena? Jaka bude rychlost?
david

Old Post 02.12.2003 v 23:13
david53 je offline   Click Here to See the Profile for david53   Find more posts by david53   Click here to Send david53 a Private Message   Click Here to Email david53     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Re: Stary Branik, aneb pripojte se :] Příspěvek č. 200 

Old Post 03.12.2003 v 08:57
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 201 

Tak jak pokracujete pratele.Me se povedlo namerit Kubajze i z okna. Ted jen cekam az dostanu IP a jedeeeem.

Old Post 03.12.2003 v 08:59
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jonass
Newbie

Registrován: 05.12.2003
Příspěvků: 1

Nad Hájem Příspěvek č. 202 

Zdravim, jsem diletant v oblasti WiFi, ale delam vse proto abych nebyl. Budu mozna potrebovat neco vysvetlit. Jsem v ulici Nad Hajem coz je v Hodkovickach ve vilách, posledni ulice nad svahem k vltave. Od AP kubajz jsem asi půl kilometru a mám výhled na protjesti barandovske kaskady uz jen z okna. Zatim jsem ale nemel cas opticky zkontrolovat primou viditelnost na Ap Kubajz. Ptam se proto, zda je antena na vrsku panelaku, ktery je na fotce? Dal si propoctu naklady a vyresim svoje veci s majiteli domu a potencialnimi uzivateli. Chtel jsem nabidnout svoji strechu jako misto pro bod, pro lidi kteri bydli smerem dolu. Myslim ale, ze panelak nahore bude asi videt lepe. Dik.JONY

Old Post 05.12.2003 v 14:37
Jonass je offline   Click Here to See the Profile for Jonass   Find more posts by Jonass   Click here to Send Jonass a Private Message   Click Here to Email Jonass     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marinak
Newbie

Registrován: 15.12.2003
Příspěvků: 8

Question Re: AP Braník Příspěvek č. 203 

Přistěhoval jsem se do Bráníka (ulice Nad přívozem 12).
Když jsem zjistil,že tu je připojení pouze přes Telecom byl jsem z toho trochu špatnej. Dělám pro kabelovou televizi instalace internetu a pídil jsem se po možnosti připojení. Boužel bráník ještě pokryt není.
Tak jsem začal sledoval forum czfree a docela rád bych se chtěl také připojit. O jakou se jedná rychlost?
Co mám pro to udělat. Peníze nejsou problém, klidně udělám AP na střeše když bude problém.

Pokud by se ti chtělo nebude mi dělat problém někam přijet, přijít, vyfotit, poslat atd.


Díky Marinak

Old Post 21.12.2003 v 10:21
Marinak je offline   Click Here to See the Profile for Marinak   Find more posts by Marinak   Click here to Send Marinak a Private Message   Click Here to Email Marinak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Re: Re: AP Braník Příspěvek č. 204 

Old Post 21.12.2003 v 17:00
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirmar
Newbie

Registrován: 25.09.2003
Příspěvků: 4

Re: Re: AP Braník Příspěvek č. 205 

__________________

mirmar

Old Post 22.12.2003 v 18:47
mirmar je offline   Click Here to See the Profile for mirmar   Find more posts by mirmar   Click here to Send mirmar a Private Message   Click Here to Email mirmar   Visit mirmar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajz
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 60

Thumbs up Branik pokryty Příspěvek č. 206 

__________________

-=Kubajz=-

Naposledy upravil Kubajz 23.12.2003 v 22:18

Old Post 23.12.2003 v 21:55
Kubajz je offline   Click Here to See the Profile for Kubajz   Find more posts by Kubajz   Click here to Send Kubajz a Private Message   Click Here to Email Kubajz   Visit Kubajz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Branik pokryty Příspěvek č. 207 

__________________

Old Post 24.12.2003 v 13:10
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajz
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 60

Lenost Příspěvek č. 208 

Diky StayD...
I kdyz jsem se zaprisahl, ze dneska na strechu nepujdu, tak asi az pujdu vyhlizet Jeziska, tak vyfotim pres dalekohled Branik

__________________

-=Kubajz=-

Old Post 24.12.2003 v 13:16
Kubajz je offline   Click Here to See the Profile for Kubajz   Find more posts by Kubajz   Click here to Send Kubajz a Private Message   Click Here to Email Kubajz   Visit Kubajz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz