CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Košíře
« 6789101112131415161718
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
drobecek
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 24

Re: Caste vypadky Příspěvek č. 177 

Old Post 25.04.2003 v 06:25
drobecek je offline   Click Here to See the Profile for drobecek   Find more posts by drobecek   Click here to Send drobecek a Private Message   Click Here to Email drobecek   Visit drobecek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cynebeald
Newbie

Registrován: 10.01.2003
Příspěvků: 1

Smile nove pripojeny Příspěvek č. 178 

Cau lidi, po mnoha a mnoha utrapach se FanTomasovi konecne podarilo me pripojit (prave pres to novy APcko na budance). Za jeho snahu mu patri muj vecny dik

Naposledy upravil cynebeald 26.04.2003 v 20:03

Old Post 26.04.2003 v 19:46
cynebeald je offline   Click Here to See the Profile for cynebeald   Find more posts by cynebeald   Click here to Send cynebeald a Private Message   Click Here to Email cynebeald     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: Caste vypadky Příspěvek č. 179 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 26.04.2003 v 19:50
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: Re: Caste vypadky Příspěvek č. 180 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 26.04.2003 v 19:53
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faust
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 34

Nenahlaseny uzivatel Příspěvek č. 181 

Ahoj,
rad by jsem se zeptal komu patri MAC adresa 00:60:B3:6A:73:92 je pripojen na AP Faust a dostal od DHCP ip adresu 10.15.3.61 . Prosim, aby se mi ozval.
Dekuji

Old Post 13.05.2003 v 09:46
Faust je offline   Click Here to See the Profile for Faust   Find more posts by Faust   Click here to Send Faust a Private Message   Click Here to Email Faust   Visit Faust's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faust
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 34

Nenahlaseny uzivatel Příspěvek č. 182 

Tak se mi stale uzivatel s MAC 00:60:B3:6A:73:92 pripojeny na AP Faust a pridelenou ip 10.15.3.61 neozval. Zaridil jsem se dle toho, takze pokud bude mit zajem at se ozve.
Faust

Old Post 20.05.2003 v 09:30
Faust je offline   Click Here to See the Profile for Faust   Find more posts by Faust   Click here to Send Faust a Private Message   Click Here to Email Faust   Visit Faust's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faust
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 34

Pripojeni Příspěvek č. 183 

Prosil bych uzivatele s MAC adresou 00:60:B3:6A:74:0C s pridelenou ip adresou 10.15.3.56, aby se mi ozval.

Dekuji Faust

Old Post 07.07.2003 v 18:43
Faust je offline   Click Here to See the Profile for Faust   Find more posts by Faust   Click here to Send Faust a Private Message   Click Here to Email Faust   Visit Faust's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dantom
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 3

Nad Zameckem 40, Kosire Příspěvek č. 184 

Ahoj
nalezam se v ulici
Nad zameckem 40
Praha 5, Kosire
prima viditelnost na Strahov, stadiony, naproti přes udoli je nemocnice Homolka (Motol), ve smeru na Zlicin kopec a les. Mam také primou viditelnost-v dalce- na okoli zizkovskeho vysilace. Místo je celkove nakopci.
Mohl bych se na nekoho v blizkosti pripojit? Umel by nekdo zmerit signal?
Dik
Tomas, 608 88 45 30

Old Post 28.07.2003 v 17:45
dantom je offline   Click Here to See the Profile for dantom   Find more posts by dantom   Click here to Send dantom a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: Nad Zameckem 40, Kosire Příspěvek č. 185 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 28.07.2003 v 18:16
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dantom
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 3

Re: Re: Nad Zameckem 40, Kosire Příspěvek č. 186 

Old Post 28.07.2003 v 20:54
dantom je offline   Click Here to See the Profile for dantom   Find more posts by dantom   Click here to Send dantom a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
q.t.h.
Newbie

Registrován: 03.10.2003
Příspěvků: 1

nový připojení Příspěvek č. 187 

Zdravím všechny, jsem tu nový a rád bych se připojil do czfree.net. Bydlím na ubytovně q.t.h. - klamovce Vrchlického 45.

Minulý semestr jsem byl připojený přes Marka Palatinuse (a ten na czfree.net). Jenže ten odjel studovat do Hradce. Nechal nám tu anténu a takovou malou věcičku, kterou se zapojí do usb.

Z popisu je asi každými jasný, že tomu moc nerozumím, dělám strojárnu, ne fel

Rádi bychom se zase připojili. Anténu jsme měli natočenou na střechu žlutýho baráku naproti VW autosalonu (myslím, že je to VW).

Takže instalaci antény zvladnu, software možná taky. Ale nevim teda, jak se vám mám ohlásit, jestli nás budete chtít. Jde nám v podstatě jen o ten net, 24h stahování u nás rozhodně nehrozí

Moc dikas

Staňour

Old Post 03.10.2003 v 11:00
q.t.h. je offline   Click Here to See the Profile for q.t.h.   Find more posts by q.t.h.   Click here to Send q.t.h. a Private Message   Click Here to Email q.t.h.     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: nový připojení Příspěvek č. 188 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 04.10.2003 v 00:00
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FITTS
Newbie

Registrován: 14.09.2003
Příspěvků: 1

možnost připojení Příspěvek č. 189 

ahoj,jsem tu nový a chtěl bych se připojit...v monitoru jsem node Zdikovská...kdybych se chtěl připojit třeba na fantomase co by to obnášelo? příspěvky atd. s anténou bych to snad nějak zvládnul, ale potřeboval bych přeměřit signál... Dik

Old Post 16.10.2003 v 14:22
FITTS je offline   Click Here to See the Profile for FITTS   Find more posts by FITTS   Click here to Send FITTS a Private Message   Click Here to Email FITTS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpeta
Newbie

Registrován: 11.08.2003
Příspěvků: 7

Pripojeni na FanTomase Příspěvek č. 190 

Ahoj
Mam primou viditelnost na FanTomase, rad bych se pripojil. Ale on mi neodpovida na email, tak to zkousim tady.
Pripadne mate na nej nekdo email (co cte)? Kdyztak pls do posty.

Petr

Old Post 20.11.2003 v 10:35
xpeta je offline   Click Here to See the Profile for xpeta   Find more posts by xpeta   Click here to Send xpeta a Private Message   Click Here to Email xpeta     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: Pripojeni na FanTomase Příspěvek č. 191 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 22.11.2003 v 02:33
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miisha
Newbie

Registrován: 14.04.2003
Příspěvků: 4

Novy Příspěvek č. 192 

Old Post 26.11.2003 v 13:25
Miisha je offline   Click Here to See the Profile for Miisha   Find more posts by Miisha   Click here to Send Miisha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 6789101112131415161718  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz