CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 6789101112131415161718 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: blaazen Příspěvek č. 177 

__________________

Old Post 25.02.2004 v 23:51
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: blaazen Příspěvek č. 178 

Old Post 25.02.2004 v 23:59
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

zelezo Příspěvek č. 179 

co mateporad stim jiznakem? de nam prece o net

Old Post 26.02.2004 v 06:25
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: zelezo Příspěvek č. 180 

Old Post 26.02.2004 v 06:49
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Re: zelezo Příspěvek č. 181 

Naposledy upravil Doc 26.02.2004 v 09:01

Old Post 26.02.2004 v 08:53
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Re: Re: Re: zelezo Příspěvek č. 182 

až se proměří , snad co nejdřív postaví druhý apéčko, a propojí do funkčkního stavu s přiděleným rozsahem ip adres i pro mě , pak zapojením radektera
tak bude sraz dohgodnem se jestli blaazen nam pomůže dostat sem rsclý net přes kabel nebo jestli se budem brát konektivitu z thundernetu
a pak se nakopírujou letáky a naflákaj všude po uhř a? máme aspoň 20 lidí jenže to je vzdálený realitě nezbývá než tam zatočit..

Old Post 26.02.2004 v 09:00
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

... Příspěvek č. 183 

Toz doufam ze v sobotu to bude v pohode...

Je pravda ze jsem zrizoval wifi pripojeni k vuli tomu, ze tady kde bydlim jsem mel jedinou moznost se dostavat na net pres mobil a to mi prijde na H.

Prece jen jsem tomu nepodlehl a vrazil money do neceho co jsem ani netusil ze bude fachat...

Je ted sice hezky, ze mam net, ale daleko vdecnejsi jsem za pripojeni do CZFree ...

Jsou to sice blby kecy, ale dospel jsem k tomu casem...proto jsem ted fakt rad ze treba ty lidicky, kteri net maj v pohode a naopak se zajimajï o pripojeni do czf ......viz blaazen!!!

No a jestli tu bude vic lidi, kteri o tom nic nevi a chteji jen levnej net ...........a rychle ............a zadarmo, tak mi muzou polibit... !!!

Nejde jen o prachy!!! (ikdyz je to na nich v podstate dneska vsechno dost zavisle)

PS:..... eeee kdo chce at se mysli svy...jsem pod praskama a je mi blbe! Tak mi todle bezduchej blaboleni prominte....

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 26.02.2004 v 13:14
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Wink Příspěvek č. 184 

... vsechno hlavne fpohode a fklidu lidi!
Tedka je nejdulezitejsi namerit signal, co se chyti... kde...
pak to nejak zverejnit, asi tady v foru, aby se to obecne vedelo. Pak teprve planovat APcka!!!

Old Post 26.02.2004 v 14:37
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 185 

zdravim vsechny a hlavne nove lidicky.

doufam ze je vse na sobotu pripraveno:

shrnu:

crossover2 bude mit notebook s nainstalovanou kartou od doca plus pigtail a antenu

jackobb bude mit doma na velkem pc nainstalovanou kartu a bude uz od zitrka chytat ap vocko

ja radekter zajistim auto

vocko zajisti fungujici AP !!! i s pripadnym resetatorem (maminka ...) a dalekohled

ostatní - budou k dispozici pro funkce podrž, zvedni, natoč, zapiš, ....

napište kdo v sobotu přijde na 100%


start bych videl na 9:00, kvuliva svetlu a taky abychom tim nezabyli celou sobotu. myslim ze se daji delat i prijemnejsi veci nez ve snehové vánicí mrznout s antenou v ruce

Old Post 26.02.2004 v 14:39
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 186


abych nezapomnel tady je foto z nedelniho srazu:

Old Post 26.02.2004 v 14:55
radekter je offline Click Here to See the Profile for radekter Click here to Send radekter a Private Message Click Here to Email radekter Find more posts by radekter Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

...jeste par drobnustek.... Příspěvek č. 187 

Ted promlouvam s Bolenem...
bylo by zahodno promerit i signal z Malesic....

...pls jeste uvedte startovni pozice kde v 9 hod?

Ja budu na zakladne a zitra zase rozeberu strechu a posoupnu antenu nejvejs co de... teda snad se tam dostanu...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 26.02.2004 v 22:16
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 188 

__________________

Old Post 27.02.2004 v 08:30
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 189 

tak novinka:

crossover nema notebook(nekdo mu ho vcera ukradl)

nejaktualnejsi je ted sehnat notebook.

jinak by vse melo byt.

ja zkusim vecer svuj notebook s tou kartou a uvidime.

sraz bude u Vocka v 9:00 tam se bude delat prvni mereni

Old Post 27.02.2004 v 10:18
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bolen
Newbie

Registrován: 12.10.2003
Příspěvků: 15

Ja vse mam Příspěvek č. 190 

Jestli se dostanu v sobotu s postele, tak notebook, kartu a 18db sito mam.

Old Post 27.02.2004 v 10:34
bolen je offline   Click Here to See the Profile for bolen   Find more posts by bolen   Click here to Send bolen a Private Message   Click Here to Email bolen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 191 

__________________

Old Post 27.02.2004 v 14:16
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

MĚŘENÍ Příspěvek č. 192 

ZÍTRA tj. V SOBOTU 28.2.2004

BUDE MĚŘENÍ V UHŘÍNĚVSI. SRAZ VE 14:00 U VOČKA. BYSTŘIČNÁ ULICE

Old Post 27.02.2004 v 19:37
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 6789101112131415161718 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz