CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Funguje WLan?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kopec_gjk
Newbie

Registrován: 13.09.2003
Příspěvků: 8

Funguje WLan? Příspěvek č. 1 

Je nejaky zpusob jak ze sveho pc poznat jestli mi funguje karta, kdyz nemam signal? Myslim nejakej PING zpatky, nebo tak neco, i kdyz to to asi moc neresi.
Ja jsem dost skrytej, ale clovek 40m ode mne je uplne v pohode. Tak jsem ji pujcil kamaradovi na hanspaulce, kterej je ve ctvrtym patre a AP ma tak necelejch 200m a taky nic. Zadnej signal, zadny ruseni, proste jako bych byl v zelezobetonovym krytu, nekolik desitek metru pod zemi.
Mam Z-Com XI-626, WIN98SE

__________________

Kopec - ICQ#283735220

Nevíte kam na oběd či večeři? Vyberte si na naobed.aktualne.cz !

Naposledy upravil kopec_gjk 26.06.2004 v 07:36

Old Post 26.06.2004 v 07:27
kopec_gjk je offline   Click Here to See the Profile for kopec_gjk   Find more posts by kopec_gjk   Click here to Send kopec_gjk a Private Message   Click Here to Email kopec_gjk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

ověření funkce Příspěvek č. 2 

já používám pomocný AP. Je to na probuzení sestavy a pro důkaz, že je zařízení funkční. Pokud je k dispozici ještě jedna karta v jiném kompu a dá se nastavit jako AP (nevím, jestli to umí 626ka), tak by to mělo stačit.

Old Post 26.06.2004 v 18:43
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 3 

Jsou to vyjimky, ale jednu chciplou XI626ku uz jsem taky potkal... Jinak si na jejich kvalitu nestezuju a pominu-li mirne nedokonaly firmware, tak je to celkem cupr karticka... Estli ti nejede a je dost nova, reklamuj... Zadny takovyhle ducharsky problemy jsme s nima nemeli a ze jich mame v provozu peknych par...


Plysak the hanspaul-city.net boy

__________________

Old Post 22.07.2004 v 13:51
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 4 

__________________

Old Post 22.07.2004 v 13:53
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz