CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Vzdálená správa?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mana
Newbie

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 32

Vzdálená správa? Příspěvek č. 1 

Zdravím všechny,
mám takový zajímavý problém, potřeboval bych se občas z práce dostat na svůj komp doma. Situace je taková: PC v práci - proxy - net - server s NAT - wifi - bridge - LAN - můj komp doma. Existuje nějaká možnost, jak se třeba přes PC Anywhere nebo podobný program dostat na moje PC, pokud jsem za NAT? Navíc bych asi měl uvést, že mi doma běží Norton Internet Security s firewallem...

Old Post 26.04.2004 v 02:59
mana je offline   Click Here to See the Profile for mana   Find more posts by mana   Click here to Send mana a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

trefa Příspěvek č. 2 

jeden z nezajímavějších PC Anywhere - mám odzkoušeno a mohu doporučit. Brány mu nevadí, ani NATy.Lze si pohrát s nastavením modemu, umí zavolat i zpětně.

Old Post 26.04.2004 v 08:07
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 3 

Ja pouzivam VNC, to zadny sileny ficury nema (pochybuju ze je ma PC Anywhere), lze to jednoduse udelat tak ze ti nekdo na nejakou verejnou IP zportforwarduje port s VNC (PC Anywhere). Nejlepe spravce. Nebo ti prideli verejnou IP. Problem muze byt i to ze jsi na druhy strane za proxy, me osobne by se taky hodil nejaky zpusob jak se pres ni dostat, takze pokud nekdo vite...

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 26.04.2004 v 16:18
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mana
Newbie

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 4 

2ladarozan: Máš to skutečně vyzkoušeno, že se dostanu přes firewall a NAT bez větších potíží? Mám někde doma PC Anywhere 10.5, tak bych to rád zkusil, ale nezdá se mi, že by to bylo až tak jednoduché...

Old Post 26.04.2004 v 21:11
mana je offline   Click Here to See the Profile for mana   Find more posts by mana   Click here to Send mana a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

mám Příspěvek č. 5 

několik pracoviš? po republice .... bez problému. Samozřejmě, že nechci zapomenout na VNC, je zadara. PC An... je poněkud složitější...a hlavně je provázaný s modemem, což VNC neumí.

Old Post 26.04.2004 v 21:35
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 6 

No, nedovedu si predstavit jak by mohlo jit dostat se kuprikladu z jedne NATovane site do druhe a jeste mit cestou treba proxy.
A me osobne o modem vubec nejde, to je jasny ze kdyz to vytoci modem neni co resit.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 26.04.2004 v 22:08
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jezevec
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 7 

Musis aspon na jedny strane videt nejakej port z inetu, nebo pouzit 3ti PC nekde v inetu, ktery je primo dostupny = ma verejnou IP. Pripadne vytvorit VPN nebo IPv6 tunel.

Pres NAT bez forwardovani portu (= spoluprace s adminem routeru) se nikdy nepripojis zvenku dovnitr.

Old Post 27.04.2004 v 08:15
Jezevec je offline   Click Here to See the Profile for Jezevec   Find more posts by Jezevec   Click here to Send Jezevec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 8 

Presne tak. PC Anywhere neni samospasitelny.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 27.04.2004 v 08:45
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz