CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Linksys WAP54G
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
riddick
Newbie

Registrován: 25.02.2005
Příspěvků: 80

Linksys WAP54G Příspěvek č. 1 

Zdravím. Mám takový drobný problém. Snažím se někde najít, jak to udělat s Linksysem WAP54g to abych viděl právě napojené klienty na mé AP. U Ovise 1120 to není problém, ale ten Linksys je dost na nic. Firmware jsem upgradoval z původní 1,3 nebo co tam bylo, na 2.07. Novější není. U Ovise je i vidět rychlost s kterou klienti komunikují a u toho Linksyse ani nevidím kdo je připojen. Jde to nějak naučit toho Linksyse? Díky.

Old Post 25.05.2005 v 13:36
riddick je offline   Click Here to See the Profile for riddick   Find more posts by riddick   Click here to Send riddick a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 2 

linksys má tuším webstránku, kde se dá leccos vidět...

Old Post 25.05.2005 v 15:23
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvbuser
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 3 

Naposledy upravil dvbuser 25.05.2005 v 21:05

Old Post 25.05.2005 v 21:01
dvbuser je offline   Click Here to See the Profile for dvbuser   Find more posts by dvbuser   Click here to Send dvbuser a Private Message   Click Here to Email dvbuser   Visit dvbuser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riddick
Newbie

Registrován: 25.02.2005
Příspěvků: 80

To asi nebude ono Příspěvek č. 4 

Zkoušel jsem udělat ty upgrady firmwaru přesně podle návodu. Došel jsem až Mustdie 2,07 a popravdě nic nového oproti official 2,07 mi tam nepřišlo. Hlavně pořád nevidím aktivní klienty. Takže to asi není ono. Zřejmě to ten Linksys neumí. Je to pro mě dost velká škoda. Jsem zvyklí na Ovislinka, kde kontroluju kdo je připojen na AP. Ale i tak díky.

Old Post 26.05.2005 v 06:44
riddick je offline   Click Here to See the Profile for riddick   Find more posts by riddick   Click here to Send riddick a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riddick
Newbie

Registrován: 25.02.2005
Příspěvků: 80

pinky Příspěvek č. 5 

Jo jinak ten članek na pinky jsem četl už dřív a podle něj jsem upgradoval na off. 2.07. Ted jsem tam jen hodil ten Mustdie.

Old Post 26.05.2005 v 06:45
riddick je offline   Click Here to See the Profile for riddick   Find more posts by riddick   Click here to Send riddick a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvbuser
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 6 

Hmm ja pouzivam WRT-cka a ty ukazuji pripojene klienty a silu signalu

Old Post 26.05.2005 v 07:01
dvbuser je offline   Click Here to See the Profile for dvbuser   Find more posts by dvbuser   Click here to Send dvbuser a Private Message   Click Here to Email dvbuser   Visit dvbuser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hrnec65536
Newbie

Registrován: 26.02.2005
Příspěvků: 53

linksys Příspěvek č. 7 

jakou máš hw verzi toho linksyse, taky jednooh mam (už z relamace) jestli je to 1.x tak ho rovnou vyvez na hnůj

Old Post 26.05.2005 v 18:49
hrnec65536 je offline   Click Here to See the Profile for hrnec65536   Find more posts by hrnec65536   Click here to Send hrnec65536 a Private Message   Click Here to Email hrnec65536     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riddick
Newbie

Registrován: 25.02.2005
Příspěvků: 80

Příspěvek č. 8 

Jo přesně rev.1 něco. Převalil jsem to sice firmwarem, ale nic novýho tam není. Jen si pohráli s grafikou. Nic co se mi hodí. Já to nekupoval. Dělám správce, a měli tam tydle dvě APčka zavřené v místnosti, a chtěli tím pokrýt kus školy. Když jsem nastoupil, hned jsem to vytahl na chodbu a koupil všesměrovku 8dbi.Až nad hlavu. Sice jsou slepá místečka. No a mám tam i Ovislinka - ten mám doma, a je mnohem lepší. Není dokonalý ale lepší. Za ty prachy Já bych to APčko nekoupil. Chtěl bych zkusit ASusa WL500 nebo tak nějak se jmenuje, s 4x porty RJ45. A později něco s bandwitch managerem.

Old Post 26.05.2005 v 20:04
riddick je offline   Click Here to See the Profile for riddick   Find more posts by riddick   Click here to Send riddick a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hrnec65536
Newbie

Registrován: 26.02.2005
Příspěvků: 53

V1.X Příspěvek č. 9 

Old Post 27.05.2005 v 09:52
hrnec65536 je offline   Click Here to See the Profile for hrnec65536   Find more posts by hrnec65536   Click here to Send hrnec65536 a Private Message   Click Here to Email hrnec65536     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz